Петиция против Вътрешните правила на лицата по чл.3ал.2т.31 ЗМИП

Изберете псевдоним

#201 Тема

2012-01-17 17:13

Напишете коментар...
Не съм учила за полицай, а за счетоводител.Това е работа за полицаите и следователите.Малко ли е нашата работа и отговорности, като счетоводители, че сега и доносници искат да ни правят.Това са несвойствени задачи за счетоводител.Ужасявам се.Управляващите вече прекалиха.
гост

#202

2012-01-17 17:17

Това са пълни глупости.Аз изпратих ВП от страх за високите глоби.Не желая да работя нещо различно от счетоводство.Това е работа за полицаи и следователи.Нали има икономическа полиция.Кой ще иска да работи с нас, като знае, че сме доносници.Не, не желая.Ужасявам се.Обидно ми е.Това правителство просто много прекали.
гост

#203 Re:

2012-01-17 17:20

#66: - Абсолютни подкрепям!

 


Гост

#204 Re:

2012-01-26 16:07


Гост

#205

2012-02-27 19:25

Приятели, тези задължения ги имат в цял свят и са необходими, за да може да се противодейства на прането на пари. Кое не харесвате от това? Финансовата институция, в която работите, сама избира дали да съгласува работата си по ЗМИП или не, съответно от своя страна държавните органи и чуждестранните финансови институции гледат на Вашия работодател по един или друг начин. Например в САЩ със закон е забранено на банките да извършват преводи към други банки, които не прилагат мерките по ЗМИП. По какъв начин ще се отрази това на бизнеса или работата Ви, положителен? От друга страна, който е задължено лице по ЗМИП, би следвало да знае, че мерките са логични и необходими, освен това не виждам причина "клиент", който не пере пари, да крие информация, нали така? Твърдите, че Ви се вменяват задължения, за които не се заплаща? Да, така е, други такива задължения са да спазвате правилата за трудова безопасност, дрес код и приличен външен вид, да пазите конфиденциална фирмена информация или да не можете да кандидатствате за работа при конкурентите (в някои фирми). А може би някой Ви плаща, за да бъдете администратори на лични данни?
Не съм задължено лице, не работя и в ДАНС, но смятам, че петицията е безотговорна.


Гост

#206 Re:

2012-03-01 13:33


Гост

#207

2012-03-01 13:43

Тази петиция е против абсурда ,а Вие защо реагирате щом сте за абсурда?Извода е ,че работите за петицията /ДАНС/ ,може би сте и техен служител.В САЩ по време на криза управляващите не си гласуват и взимат бонуси за несвършена работа.Неможе да се сравнява BG и САЩ.

Гост

#208

2012-06-23 23:19

ГОРД - Пазарджик
Пазарджик

#209 Петиция против правителството на ГЕРБ

2012-11-26 09:28

ГЕРБ е болест, ВАШИЯТ вот е лекарството!
http://www.peticiq.com/gordpz

Да спасим Българя, като подпишем, споделим и разпространим тази петиция!

Гост

#210

2013-12-16 08:50

Милиционерските мечти няма да се сбъднат...