Петиция против Вътрешните правила на лицата по чл.3ал.2т.31 ЗМИП


Гост

#101

2011-10-27 23:24

Поредната стъпка в посока на установяване на едноличния режим на Бойко Борисов. Крайно време е да се спре тазаи тенденция, защото може да дойде време, когато нещата ще станат необратими ! Успех ! :)

Гост

#102

2011-10-28 08:19

А може ли изобщо да има някакъв коментар!?
Стойкова

#103

2011-10-28 11:33

Подкрепям и гласувам с две ръце! Нямам нито желание,нито време да се занимавам с допълнителна, безплатна, работа. Успех!

Гост

#104

2011-10-28 12:59

Поредният абсурд на нашата държава!!! Не смятам че става въпрос за приемане на други правила за нас счетоводителите, а за отмяна на всичките тия правила с които се чудят как да ни обвържат, че ни е малко другата работа.

Гост

#105

2011-10-28 15:28

Поредната глупост на управляващите

Гост

#106

2011-10-28 15:55

dolu donosnicite begaite ot taz strana

Гост

#107

2011-10-28 18:05

КРИМИНОГЕННАТА ДЪРЖАВА И БЛОКИРАНАТА ДЕМОКРАЦИЯ
Еволюционната политическа верига която генерира криминогенната държава се стилизира в следните граници : разширяването на правомощията на държавата предизвиква пролиферация на законите ; пролиферацията на закони предизвиква мултипликация на незоконност, реална и потенциална ; мултипликацията на незаконността ,предизвиква в крайна сметка първоначално разрастване ,а в последствие банализиране на престъпленията. Ето какво казва един от бащите на модерното право:Забраната на едно множеството от различни действия не е превенция на престъпленията,които могат да възникнат от тях, а е точно обратното – съдаването на нови.- Чезаре Бекария

Гост

#108

2011-10-29 07:59

И за доносници не бяха ни използвали. Подиграват се с нашия труд.

Тази публикация е изтрита от своя автор. (Покажи подробности)

2011-10-29 08:09


КИПРИС
Гост

#110

2011-10-29 09:54

Професията "СЧЕТОВОДИТЕЛ" не е професията на ЧЕНГЕТАТА. Професията "СЧЕТОВОДИТЕЛ" ПРЕДПОЛАГА СПАЗВАНЕ НА ЗАКОНИТЕ. НИЕ ГО ПРАВИМ, ЗАЩОТО ЗНАЕМ, ЧЕ ДРУГОТО НЕ Е ПРОФЕСИЯ. НИКОЙ НЕ МОЖЕ ДА НИ ВМЕНЯВА ЗАДЪЛЖЕНИЯ ИЗВЪН НАШЕТО ОБРАЗОВАНИЕ И ПРОФЕСИОНАЛНИ УМЕНИЯ. НЕКА ВСЯКА ЖАБА ДА СИ ЗНАЕ ГЬОЛА И ДА СИ КВАКА В НЕГО!  НИЕ СМЕ ИЗБРАЛИ ТАЗИ ПРОФЕСИЯ, РАБОТИМ Я, УМЕЕМ Я И ЗА ТОВА НИ СЕ ПЛАЩА. БЕЗВЪЗМЕЗДЕН ТРУД НЯМА НИКЪДЕ. КОЙТО ИСКА ДА СИ ВЕРБУВА СЪТРУДНИЦИ, НЕКА СИ ГИ ТЪРСИ ДРУГАДЕ И ДА ИМ ПЛАЩА ЗА ТОВА. 

ПРОФЕСИЯТА НИ Е ПРЕКРАСНА  И НИЕ ЩЕ РАБОТИМ ЗА НАШИТЕ КЛИЕНТИ, А НЕ ЗА   ДС ПОД НОВО ИМЕ.


Гост

#111

2011-10-29 11:00

КАКВО ДА КОМЕНТИРАМ?! НЯМАМ ДУМИ!? В КАКВО ИСКАТ ДА НИ ПРЕВЪРНАТ????????????????????? ИМАТ СИ СЛУЖБА ЗА ТАЗИ РАБОТА. НА ТЯХ ИМ СЕ ПЛАЩА ЗАЩОТО НЕ МОГАТ НИЩО ДРУГО ДА РАБОТЯТ! ЗНАМ, ЧЕ НИЕ МОЖЕМ ВСИЧКО, НО ТОЧНО ТОВА НЕ ИСКАМЕ И НЕ МОЖЕМ ДА РАБОТИМ!!!!!!!!!!!!!

Гост

#112 Re:

2011-10-29 18:18


Гост

#113

2011-10-31 12:37

без коментар, за да не се повтарям

Гост

#114

2011-11-01 09:23

Какво стана с кредитните милионери?Всичко се забрави !Досиетата са изгорени,парите ,които дължат са опростени!Сега мерки ,за какво ?Всичко е един парадокс!
гост

#115

2011-11-01 14:20

ПОДКРЕПЯМ ВСИЧКИ КОЛЕГИ -СЧЕТОВОДИТЕЛИ ,КОИТО МИСЛЯТ И ДАВАТ ОТГОВОР КАТО МЕН. ИМАМЕ ПРЕКРАСНА ПРОФЕСИЯ ,МОЖЕМ, РАБОТИМ НЕ-МАЛКО ,ЩЕ ПРОДЪЛЖАВАМЕ ДА РАБОТИМ ЗА НАШИТЕ КЛИЕНТИ ,ДА СПАЗВАМЕ ЗАКОНИТЕ.НЯМАМ ЖЕЛАНИЕ ДА ПРОМЕНЯМ ПРОФЕСИЯТА СИ . ВСЕКИ ДА РАБОТИ ТОВА ,ЗА КОЕТО Е УЧИЛ ,ТОВА КОЕТО Е НЕГОВАТА ПРОФЕСИЯ,ДА НЕ НИ ЗАБЪРКВАТ С ОЩЕ ДРУГО----И ДРУГО .......БЕЗВЪЗМЕЗДЕН ДРУД НЯМА!

Гост

#116

2011-11-01 18:38

Като Държавните служби от едно време - но по-лошо:със закон и без право на избор.
Колко милиона мишлета?

Гост

#117

2011-11-01 19:35

Само на попа вече където не трябва да докладваме ПРЕКАЛЯВАТ
гост

#118

2011-11-01 23:01

ГОРДА СЪМ С ВАС!
Заедно можем всичко!
звездичка

#119

2011-11-02 10:31

Ние сме най-онеправданата категория в станата:специалисти по охрана на труда,ТРЗ,по всички данъчни закони,Кодекс на труда а сега и нещатни сътрудници на ДАНС без заплащане.
Това вече е върхът.

Гост

#120

2011-11-02 17:04

Работата на счетоводителя е обемна ,заплащането намалява и сега доноси ........ Искаме уважение .

Гост

#121

2011-11-03 14:01

След като плащанията над 15 000 лв минават по банков път и банките информират ДАНС защо ни вменяват и на нас тези задължения.

Гост

#122

2011-11-03 15:14

Не искам да шпионирам хората,с които работя,а някои от тях са ми и приятели.Ако исках да правя това щях да съм агент с досие към бившата Държавна сигурност.А и погледнато от гледна точка на бизнеса -кой ще ми плати за да отида да проверя клиента ми има ли обекти или няма - например една строителна фирма ,която е подизпълнител и има няколко открити обекта в различни краища на страната!!!!!! ДАНС и полицията си получават заплата за шпиониране,а ние какво-ще си загубим клиентите и ще се самоунищожим. Колеги да направим нещо,и хбез това сме на финала на работата си.Няма бизнес ,няма счетоводство,няма държава!

Гост

#123

2011-11-04 12:13

Радвам се,че много колеги са се подписали, но се съмнявам,че въобще някой ще ни обърне внимание.Имам чувството,че всичко това се прави умишлено,а целта е да сринат целия бизнес в България.Алооооо господа управляващи сваляйте кепенците на цялата държава и да си ходим....., но накъде.......Това е моята страна и съм българка и без бой няма да се дам.Нека си отидат всички онези слухари,портаджии,доносници и дебели вратове,а такива има и в правителството. Така,че : скъпи, управляващи или се научете да управлявате честно и да мислите за народа или си стегнете куфарите и да ви няма.
Мария Георгиева

#124

2011-11-04 13:25

Колеги, подкрепям петицията, но ще има ли съществено значение от нея? Кой и как ще чуе протеста ни? Защото, както обикновено се случва у нас, протестираме, негодуваме и накрая се оказва, че повечето са преклонили глава и са се подчинили. Надявам се този път да не е така! Дали има начин да се обединим и заедно да покажем несъгласието си с поредната глупост в държавата? Не знам. И за съжаление, се съмнявам. Ще подпиша петицията, но какво следва после? Аз поне до момента не знам да има създадена някакъв тип организация на счетоводителите в България, която да отстоява правата на и съответно да ни обединява. А е видно, че е необходимо. Искам да протестирам, не да се подчинявам, но и искам гласът ми да се чуе. За съжаление съм най-обикновен счетоводител и не бих могла да организирам гилдията на счетоводителите. Дай Боже да се намерят такива хора! И дано този път има резултат! Успех!

Гост

#125

2011-11-04 13:54

Поредното недомислие в държавата.Приехвърля своите задължения върху гражданите и фирмите.