Подписка за мерки срещу заплахата от мечки в община Баните

Гого

#26 Re: Кой е виновен?

2011-10-18 13:44

#19: Михаела Илиева - Кой е виновен? 

 Явно особата е наясно с "укротяването на хората" и правата на мечките. Предлагам дамата да не се къпе няколко дни и да отиде на излет в района, та да я надушат по-лесно. А след това нека сподели...

БОРЯНА 10 год.

#27

2011-10-18 19:24

Спасете децата за да не пострадат от мечките!Те са хищници.Мен ме е страх да изляза на двора. Мама я е страх да отиде дори до кметството. Моите родителли се притесняват за мен когато играя навън.
ЖИВОТЪТ НА ХОРАТА Е ПО ЦЕНЕН ОТ МЕЧКИТЕ! ВЗЕМЕТЕ ПО-БЪРЗО СПЕШНИ МЕРКИ!


Гост

#28

2011-10-22 10:07

dobra kauza e tova dano uspeem da saberem nujnite podpisi

Гост

#29 Re: Re: Кой е виновен?

2011-10-24 11:56

#26: Гого - Re: Кой е виновен?

При цялото ми старание да обясня защо заемам тази позиция, все пак явно съм останала неразбрана..Но това няма значение всъщност, това е мое мнение и се чувствам свободна да го изкажа, както и другите участници в дискусията. Гого аз съм любител планинар, а в с. Манастир има прекрасна природа, на която често се наслаждавам, разхождайки се навътре в гората. Срещала съм доста диви животни, но за щастие мечка все още не съм! Надявам се и да не срещна, но ако все пак се случи и оцелея задължително ще споделя с Вас..:))), но при цялото ми уважение, съвета за неколкодневното спестяване на банята мисля да игнорирам :)

Останете със здраве и без близки срещи с мечоци!


Гост

#30

2011-10-25 22:01

Обичам мечките, но хората... -повече!


Гост

#31

2011-11-02 21:08

super qko e 4e nqkoi se e setil da napravi tazi podpiska-BRAVO.....
ГОРД - Пазарджик
Пазарджик

#32 Петиция против правителството на ГЕРБ

2012-11-26 12:37

ГЕРБ е болест, ВАШИЯТ вот е лекарството!
http://www.peticiq.com/gordpz

Да спасим Българя, като подпишем, споделим и разпространим тази петиция!