Тревожни граждани срещу кемтрейлс
Свържете се с автора на петицията
Ахахахахахахаха
Re:
Хахахххааах! Подписах най-вече заради Арменския поп, щото бащицата и майката на нацията като едното нищо ще повЕрват в кемтрейлсите, а ексгенерал Радев обилно ги е пускал, докато е летял.
А сега - сериозно: няма ли законов текст, според който мошениците, нагнетяващи страхове с цел лично или партийно облагодетелстване, подлежат на съдебно преследване и наказание?
А вЕрващите в кемтрейлси, илЬОминати, рептили и к'вото там още имаше - освидетелствайте ги!
Ама нека малоумниците, които не могат едно търсене в интернет да направят, сами да си платят за тази проверка. Не искам пари от данъците които аз плащам да отиват за такива дебилизми.
This comment has been removed by the person who wrote it.
Re:
Нееее, алуминиевото фолио се използва срещу психотропните оръжия, а не срещу кемтрейлс! Нищо не разбираш :-)
кемтреилс
аз съм за изследването на химичните следи,които оставят самолетите ежедневно в небето,образуват гъста пелена,често млечно-бяло наслояване,подобно на мъгла.имаше кратко изказване,че над ст.загора пръскат с литий,но виждам различни следи,което показва използването на различни химикали! хората не виждат и не знаят какво става над главите им,не са способни да проумеят какъв глобален геноцид извършват над нас! това трябва незабавно да спре!унищожава се природата,пречи се на фотосинтезата,засилва се парниковият ефект и хората сме подложени на ежедневно тровене!
Re: кемтреилс
Само така! Туряй билюрите и бъди нащрек! Ама ако задремеш не се притеснявай-то ще има още много!
Това зачести много. Усещам физическо неразположение винаги след като се появят следите. Наблюдавам го и у другите.
Време е да се каже истината!
Ефектът от Петицията
Ефектът ще е нулев......
И то, защото петицията ви не е наистина издържана, а пишете де Аремнския поп о т.н. глупости :(
Жалко за усилията!!!!!!!!!!!!!!!! (явно стар навик на българина......)
И какво му се м олите на Радев да не е като другите - той отрича пръскането, избран е за президент и в един момент ще си смени позицията, за да си развали отношенията с лунатика Тръ.п ли?!?!??!
Re: Re:
А няма ли психотропно оръжие в следите? Литият какво е? А има и адреналин и още хиляди съставки. Инфо много за знаещите как да ползват Търсачката !!!
Re: Ефектът от Петицията
#21: Щях да подпиша, но... - Ефектът от Петицията
Добре, измислете по-добър текст... Ще го подпишем. Не знаем мнението на Тръмп за ХимСледи... В САЩ също много пръскат. Има десетки филми в ютуб по темата
Re: Ефектът от Петицията
#21: Щях да подпиша, но... - Ефектът от Петицията
Ген. Радев не отрича пръскането, предизборно обеща да провери кемтрейлисите на събрание във Варна, има го на запис в Ютуб.
Re:
Следите са почти постоянно. Не виждате ли слънце и синьо небе повече от 1 денонощие, те пръскат над облаците и поддържат облачността, не ги виждаме как летят, освен това, нощем... Дяволи, ще ги Боже Прости !!! А преди синьото небе се спуска надолу смогът от отровите... Планини от облаци над хоризонта виждали ли сте? Ползват различни начини...
| This discussion has been closed. |
Баси и малоуниците!