Законна справедливост и защита за х. Амбарица!

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Законна справедливост и защита за х. Амбарица!


Гост

#26

2016-06-22 12:46

Аз съм 60-гидишна вече бивша туристка/за съжаление проблеми с краката/.Та защо.Хижа Амбарица е моята младост и моя слабост,.Бях в чужбина и чувах за занемарената хижа.....и пак там прочетох за новите стопани на хижа Амбарица,не съм спирала да приявявам интерес и да им се радвам.Носех в мисълта си със тях тежките товари,представяйки си местата за почивка.........т.н.Това което си пимислих преди седмици:е малко шантаво но..... бай Гечо стария стопанин на хижа Амбарица ,от оня свят почесва наклонена глава, и се радва,радва,па си казва:"Ей туй младите тц ,тц,тц, ама много добре го правят брейййй......"Поздрави и бъдете живии здрави...!!!!!
"


Гост

#27

2016-06-22 17:28

Е, как защо съм я подписал тази петиция!?! Това държава ли е, или територия? И има ли върховенство на Закона тук, или напротив? Централен Балкан, РПУ-Троян, къде сте, спите ли, или само така изглежда?!?

Гост

#28

2016-06-22 19:32

Старите туристи знаят защо!!!?Русенци и Кърджалии особенно............!!!Поздрави на хижарите!!!

Гост

#29

2016-06-23 11:05

Аз съм турист от много години,обичам красивите места и това ,което се случва ме накара да се включа !!!

Гост

#30

2016-09-05 13:53

Преди 50-55 години, бях дете, моят татко Иван Пеновски ме заведе до хижа "Амбарица". Хижарят тогава беше Кольо Пеновски (Каракольо). Хижата тогава беше стара, но туристите я пазеха. Приготвяха само чай и боб чорба. Нямаше вандалщина. Беше прекрасно!