7 въпроса за акцията на ГДБОП във фонда за лечение на деца


Гост

#26 Re:

2016-04-27 08:40

#25: Родител и гражданин -  

Ако доста родители работили с фонда мисля така, защо не се съберете и да организирате мирен протест, медиите ще ви чуят. Ако този човек с поста си и задълженията наистина си е вършил съвествно работата мисля, че морално и достойно би било заедно да направите нещо в негова защита, а не единствено журналистите от ОСъвет да го защитават. Успех!


Гост

#27 Re: Re:

2016-04-27 08:48

#26: - Re:  

 Да, 

Прав сте. Работим по въпроса.

Благодаря.

 


Гост

#28

2016-04-27 09:31

Защото никой не трябва да живее в полицейски произвол и да бъде хвърлян на разтерзание на общественото мнение въз основа на недоказани обвинения без съдебна присъда.

Гост

#29

2016-04-27 10:16

Писна ми от лаици-ченгета и такива на свободна практика! Да престанат с простотиите си и да гонят бандюгите на улицата и тогава да се редят за хранене на общата ясла, където те са най-равни между равните

Гост

#30

2016-04-27 11:21

Въпрос №8: кой и кога ще възстанови всички щети на медицината, здравеопазването и надеждите на хората нанесени в годините на тези "управляващи"?

Гост

#31

2016-04-27 13:30

1. Заради "фактите", които не издържаха и един ден достоверност, обясняващи действията на арестите.
2. Заради светкавичното назначение на вече компрометирана и уволнявана фигура, член на ДС, без доказване на вината.
3. Заради опитите на здравния министър и приятелите му да махнат Обществения съвет, гарант за прозрачност при разходването на средствата.

Гост

#32

2016-04-27 13:31

Защото делата на Фонда и на хората, които са в Обществения съвет са дела в името на Доброто и човечността!


Гост

#33

2016-04-27 14:19

гадна показна ченгеджийска работа, очевидно скалъпена и направена хем да смени човека, хем да предупреди всички останали непослушни

Гост

#34

2016-04-27 17:08

За пореден път Прокуратурата показа, че действа избирателно и повъръчково. Това е срам за България! Вижда се с просто око, че "фактите" против ръководството на Фонда са изфабрикувани. Светкавично назначеният настоящ председател на Фонда се оказа, че на всичко отгоре е в конфликт на интереси. Просто ДС-недоглеждане!!!

Гост

#35

2016-04-27 17:27

Защото това, което си позволяват управляващите е ужасно потъпкване на човешките права и достойнство. Недопустимо в 21 век. Самата аз преживях подобно унижение от местните власти в края на миналата година и началото на тази. Нямам отговор и на жалбата и въпросите, които зададох.

Гост

#36

2016-04-27 18:33

Тези които бяха арестувани от ГДБОП във фонда за лечение на деца помогнаха и на нас като изпратиха сина ми за операция и лечение в Тюбинген -Германия преди 2,5год, и продължаваха до последно да помагат на деца в нужда.

Гост

#37

2016-04-27 20:13

Защото ми писна да ни правят на луди. Не съм съгласен само с едно нещо в петицията. Пропуснато е обръщението "боклуци".

Гост

#38 Re:

2016-04-28 08:04

#25: Родител и гражданин -  

 Не познавам случая в детайли, но се оказва за пореден път, че България (не съм сигурен, че трябва вече да се пише с главна буква) е едно чудесно място за напускане!

Не съм изненадан от постановката, и докато тази "огризана", така наречена държава, където послушни и усърдни търкачи на офис мебели "творят" бъдещето, и си вярват, че управляват, нещата ще се случват по този начин.

Според мен, валеж от напалм, в период от три дни (за по-сигурно), и след това гръмотевична буря с достатъчно количество светкавици, биха дали начало на един по-добър живот!

 

 


Гост

#39

2016-04-28 08:12

Zashtoto e spravedliva i zashtoto deistviata na slujbite biaha sushtite zaradi koito biahme osudeni sled bezotgovornostta na vuzlojitelia im Zvetan Zvetanov.

Гост

#40

2016-04-28 08:41

Аз съм майка на дете,което беше оперирано в Германия благодарение на Фонда. Безкрайно съм благодарна на г-н Павел Александров и на целия екип за профисионализма ,доброто отношение и цялата организация.За мен това,което се случва е поредното доказателство ,че ако има все още нещо хубаво и добре работещо нещо в България,то непременно трябва да бъде унищожено от нечистоплътни интереси и задкулисни игри,жертва на които са децата на България.

Гост

#41

2016-04-28 10:29

Крайно време е да се търси персонална отговорност. Самите държавници погазват грубо законите, някои от които те сами са създали. Крайно време е да разберат, че те също са длъжни да се подчиняват на законите на държавата.

Гост

#42 Re:

2016-04-28 10:53

#1: -  

 Много точно казано!


Гост

#43

2016-04-28 20:56

Защото съм възмутен от действията на държавните органи и институции спрямо обикновенните граждани.
В закона пише, че всеки е невинен до доказване на противното - явно, тази формулировка е неправилна в нашата страна.

Гост

#44

2016-04-28 21:06

Подписвам я, тъй като това което се случва премина всякакви граници.  Няма законно и морално право, поради това хората които са отговорни и които са взели отношение, трябва да си понесат отговорноста и то публично и пред съда. Имам предвид ръководители на служби, министър на здравеопазването и премиер. Проблемът е че само с онлайн петиции нестава, трябва организиран протест. Кой пое отговорност за многото подобни случаи ? Абсолютно никой, пълна мъгла. 

Калоян Ветов


Гост

#45

2016-04-29 19:52

Според мен, "театрите" не трябва да се разиграват на улицата, раздути с цел вменяване на "вярната" истина, от някакви придворни медии и драскачи!

Гост

#46

2016-04-30 00:20

Защото съм омерзена до дъното на душата си от цинизма и беззаконните действия на властимащите срещу достойните лекари, безкористно и съвестно изпълнявали задълженията си във Фонда. Защото ламтящите за власт и пари, позволили си тази подла инсценировка, не са вездесъщи, за тях също има закони и те трябва да бъдат наказани.

Гост

#47

2016-04-30 13:54

Вярвам на хората които 10 години се борят и съпреживяват! Не вярвам на държавния апарат!

Гост

#48

2016-05-01 07:00

Защото борбата между Бойко Методиев Борисов и обръчите около ГЕРБ (в частност Цв.Цв.), не трябва да се пренасят и върху независимите структури в България.

Гост

#49

2016-05-01 18:44

Когато политическите манипулации с финансов интерес посягат над жовота на деца, е повод за съпротива с протест и оставки!

Тази публикация е изтрита от автора на петицията. (Покажи подробности)

2016-05-02 05:47