Искам да гласувам! Срещу недопустимите изменения на Изборния кодекс

Антон

#176

2016-04-25 06:17

Не помня да е имало в нечии предизборни обещания и програма, законопроект, който да ограничи изборните ми права, с които съм избрал същите тези, които сега ми ги отнемат.


Гост

#177

2016-04-25 06:21

Защото съм против измененията в Изборния кодекс

Гост

#178

2016-04-25 06:39

Като ще ме задължавате да гласувам, не ми забранявайте да си създам условия за гласуване! Жалка, съсипваща родината ми паплач!
Пламен

#179 Nova peticia

2016-04-25 07:06

НОВА ПЕТИЦИЯ     След като изчетох маса постове на българи в чужбина които предполагам никога не са гласували но вземат активно участие в коментарите на закона за Вота , след като не искат да възприемат идеята , че е нормално да се гласува само на официални места като консулства и посолства .след като не искат да разберат , че усилията ни трябва да се насочат към натиск за приемане на електронно гласуване а не неща от миналия век ,то не ми остава нищо друго освен да ги подкрепя . Дори ще доразвия желанията им за един по добър закон ....... Ето и моята борба .... ПРОТЕСТ ! НЕКА ВСИЧКИ ЗАСТАНЕМ КАТО ЕДИН ... ИСКАМЕ СЕКЦИЯ НА ВСЕКИ 1000 човека по адресна регистрация в чужбина . Искаме секция . Искаме заплащане на разходите за гласуване като транспорт след представяне в секцията на квитанция както и заплащането на всеки гласувал за времето което е зает с начинанието .... Искаме заплащането да е в кеш и веднага след гласуването в секцията . Ако това не се случи и нашите справедливи искания не се приемат , няма да гласуваме .Запазваме си правото и за още искания.


Гост

#180

2016-04-25 07:09

Изгониха ни от родината,а сега измислиха и план как да ни изолират от гласуването,за да не им развалим комфорта..

Гост

#181

2016-04-25 07:14

Прекрояват се изборните закони според техните партийни и мафиотски интереси, против суверенът/народът/ в държавата, който им делегира изборно правото да управляват от негово име и в негов интерес. Това законодателство цели изземването на това право, и превръщането на управлението на държавата в безконечна диктатура на престъпници и мафиоти. ЛУСТРАЦИЯ !!!
ггггггггг

#182 Re: Re:

2016-04-25 07:26

#32: Алексиев - Re:  

 DA  де ама българина не е много интелигентен човек и едва ли ще ти прочете поста докрая . Мен ми писна да обяснявам , че ако толкова им се гласува нека говорим за електронното гласуване .. 

ХХХ

#183 искам

2016-04-25 07:29

искам да ми плащат транспорта до секцията и изгубеното време .... 


Гост

#184

2016-04-25 07:30

Всички промени които готвят са безобразни! И във разрез с Решението на референдума за въвеждане на електронно гласуване!

Гост

#185

2016-04-25 07:44

Защото промените в изборния закон са в ущърб на обществото и против конституцията.

Гост

#186

2016-04-25 08:21

Защото ми писна от идиотски мафиотски решения на група полуграмотни крадливи самозванци, които си въобразяват, че имат право да определят бъдещето на децата ми.


Гост

#187

2016-04-25 08:38

Защото съм БЪЛГАРКА , работеща в Италия , за да изуча децата си. Искам те да останат в БЪЛГАРИЯ!

Гост

#188

2016-04-25 08:46

Не е демократично, да ме карат да гласувам задължително и по ред други причини. Мое право си е да гласувам , а не задължение, това го пише и в Конституцията на РБългария.

sedmi
Гост

#189

2016-04-25 08:55

писна ми от прости говеда в парламента


Гост

#190

2016-04-25 09:06

"Абсолютната власт ражда разгулния разврат на деспота, който всичко си позволява. Немалко империи са загинали от това. Деградация и морална разруха, идващи от самата същност на абсолютизма. Терорът е неизменна част от имперската поддръжка в етапа на разпада."

Гост

#191

2016-04-25 09:20

Подкрепям, защото е безумие решението българите в чужбина да губят време и средства, за да се доберат до някое консулство, за да гласуват. Това със сигурност ще ги откаже от намерението им. Пък като не гласуват няколко пъти, ще ги заличат от списъците. ГОЛЯМА ГЛУПОСТ Е! Поне да се въведе първо възможността за електронно гласуване!
Аз съм Българче

#192

2016-04-25 09:27

Като искате да гласувате,стойте си в България!Всеки да си гласува там където си плаща данъците,не да ми ревете като вдовица за ...(като оная,дето я даваха по БТВ).От къв зор,някой дето ми се прибира в България един път на десет години ще решава съдбата на мен и децата ми?

Отдавна не сте българи!Моля предайте си паспортите и станете англичани,германци пък ако ще пакистанци с перфектен български (а някои само с познания по български).

Виктор

#193

2016-04-25 09:31

Положението за българите в България не е по-розово. Няма доказателства, че при този ИК ще се увеличи избирателната активност. Което означава, че стотици хиляди българи ще бъдат изтрити от списъците и ще трябва да минат през административен ад за да влязат обратно. Ах, колко сладко ще е за нашите политици да махне тези хора завинаги от списъците - тези, които не са привърженици на нито една партия и не искат да имат общо с политическия процес. Така отблъскването им от гласуването ще бъде завинаги успешно. Ще останат в голямата си маса зависимите и купените гласове, а те се контролират лесно лесно.

Виктор

#194 Re:

2016-04-25 09:36

#192: Аз съм Българче -  

 Където и да си по света, родината не се забравя. Българщината е повече от това да плащаш данъци. По тази логика доста хора в България трябва да загубят гражданството си. Нека не забравяме и притоците на пари и блзготворителност от нашите сънародници в чужбине. Да обърнеш гръб на братята си, само защото живеят в друга страна не е много патриотично - по скоро дребнаво, късогледо и дебелокожо мислене на комплексар.


Гост

#195

2016-04-25 09:52

Защото младите и интелигентни хора учащи, работещи и живеещи в чужбина, трябва да имат същите права като на тези в България!

Гост

#196 Re: Re:

2016-04-25 09:53

#194: Виктор - Re:  

 Тва за данъците беше някъв вид метафора,(но ти,като "некъсоглед" и "недебелокож" не успя да го видиш и усетиш.А,защо моите така наречени братя,обърнаха гръб на страната си?Защото така е по-лесно.Това също не е много патриотично.


Гост

#197

2016-04-25 09:54

Мисля че промените в избирателния закон бяха спуснати, за да засенчат едни други по-важни за властимащите във финансово отношение поправки.
Целта е да не се обърне внимание на промените касаещи национализирането на изплащането на вноските за втора пенсия в КСО.
За това мисля, че трябва да се направи петиция и по тези простотии, като достатъчно добре се даде гластност и за тях.
Успех!

Гост

#198

2016-04-25 10:15

Защото ми писна мафията да прави каквото си иска в България. Защото културният и интелектуален, обществен каймак де-факто живее ИЗВЪН страната и то не по собствено желание, а по-скоро по принуда! Защото освен мафиотските, организирани вотове в Турция, така се ограничава и вота в нормалните държави, където живеят хора с нормално мислене и светоглед! Защото така не се решава причина за проблем, а по-скоро нейното следствие. Защото не мога персонално да се погрижа за всеки един, от 240-те плюс ПРОБЛЕМА в страната, независимо колко ми се иска!

Гост

#199

2016-04-25 10:41

Подписвам се, защото трябва много неща да се променят в този полудял свят. На първо място трябва да възпитаваме децата си с морал и идеали в духа на 21-ви век. Да не се приемат нещата за даденост, да се поставят под въпрос авторитетите, да се насърчава справедливостта и да се оплюва злото и тарикатлъка, защото всички сме заедно на тази лодка - планетата Земя. Ако дори един от нас злоупотребява, това оказва влияние на всички. Затова не трябва повече да се правят компромиси. И затова всичко което е против, морала, уважението, планетата и т.н. трябва да бъде бойкотирано! Няма значение президента, папата, мама, тати и т.н. Бойкот!

Гост

#200

2016-04-25 10:44

всички българи обединени !!!!!!!!!!!!!!!