За въвеждане на забраната за тютюнопушене през 2012

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията За въвеждане на забраната за тютюнопушене през 2012


Гост

#26

2011-06-12 09:56

mrazq pushachi

Гост

#27

2011-06-13 20:29

страхотна идея

Гост

#28

2011-08-25 16:08

Пушете си, не ми пречите, но не го правете там където има и непушачи...

Гост

#29

2011-11-19 19:43

Много хубава идея,на която все още не можем да осъзнаем напълно значението й.Обичайте освен себе си,но и децата си,приятелите си,близките си.Да се научим да зачитаме чуждото пространство.Това е една от многото крачки,които ние като Нация трябва да предприемем.

Гост

#30

2011-11-24 09:05

Цигарите, алкохолът, наркотиците, лекарствената зависимост, водят до влошаване на здравето на населението,увреждане на генофонда на човечеството, до смърт, регрес и огромни разходи за лечение и преодоляване на негативните последствия.Затова нека заложим на превенцията, да се откажем от тези изключително опасни зависимости. Нека кажем "ДА" на живота и здравето!Нека не пълним джобовете на ТЪРГОВЦИТЕ НА СМЪРТ! Нека не замърсяваме природата и въздуха ! Нека бъдем разумни, здрави и щастливи !От нас зависи ! д-р Юлия Гоцева

Гост

#31

2011-12-13 11:54

С нетърпение очаквам въвеждането на тази мярка

Гост

#32 Re:

2011-12-13 22:25

#1: -

da uvili4at cenite na cigarite na nivo cenite na germania! minimum 1/3 ot pu6a4ite nqma da si kupqt pove4e :)!


Гост

#33

2011-12-30 22:38

Докога ща търпим да ни тровят?

Гост

#34

2012-01-11 10:49

Когато всички пушат в заведенията и ние непушачите сме против, те отговарят - "Имаме правото да правим каквото искаме! Ваш си е проблема като не ви харесва."
А когато пушачите са против забраната за тютюнопушенето в заведенията, ние отговаряме - "Имаме право да не ни тровите!"
Правата на всеки се разпростират до границата, в която започва да се вреди на другите!

Гост

#35

2012-01-21 16:54

крайно време е това да стане!!!

Гост

#36

2012-07-19 14:25

А много интересно къде сте сега непушачите , заведението ми преди нямаше места ,сега работи на 30% . Най-вероятно септември (защото все още може поне навън да се пуши) ще го затворя и аз и персонала ми ще увиснем на държавата за помощти за безработни , да не говорим че и данъка който сега го взимат от мен няма да го има.

betuk

#37

2012-12-12 19:40

Да , нека да си остане забраната,но на обществени закрити места,както и на детски площадки и паркове .Виж за заведенията там може да се реши проблема като се приеме  наредба специално за тях, като самите заведения да няма зали за пушачи и непушачи,а да бъдат регламентирани като цяло.Имам предвид заведения само за пушачи,и непушачи, тогава ще се види реалната статистика от посещаемоста на тези заведения,все пак заведенията са частни,и всеки си определя как да работи.

DES

#38 Против тютюнопушенето

2012-12-13 09:24

Само не разбирам защо протестират?! Пушете си вкъщи бе, хора! Аз искам да изляза на заведение и да се прибера като нормален човек и да не ми се налага да се къпя и да си пера дрехите, които миришат на цигари!Излизам на разходка на Аязмото или парка и всичко живо ти трови въздуха! Не е честно! Искам чист въздух за себе си и на всякъде! По логиката на пушачите утре и наркоманите ще поискат стаи да се дрогират в кафета, кръчмите и в парковете! Не е редно да караме всички да се съобразяват с нечии навици и отрови за това, че те са слабохарактерни и не могат да се откажат от зависимостта си и да я преборят! Ние не сме виновни за техните пороци и няма да ги търпим повече!