Искаме доживотни присъди за убийците на осемнадесетгодишния Тодор

адекватен Пламен

#51 Re:

2016-01-13 11:08

#4: Пламен -  

 КАКВО ГОВОРИШ ТИ БЕ?! НОРМАЛЕН ЛИ СИ?! ТОВА СА ПСИХОПАТИ БЕ!!! ЖИВОТНИ!!! ДАВАШ ЛИ СИ СМЕТКА КАК ЗВУЧИШ ОТСТРАНИ БЕ, НЕНОРМАЛНИК??? ТЕЗИ НЯМАТ НОРМАЛНО СЪЗНАНИЕ, НЕ МИСЛЯТ АДЕКВАТНО, МОЖЕ ЛИ ДА БИЕШ МОМЧЕ С БОКС ДО СМЪРТ, ЗАЩОТО ТИ Е СВИРНАЛ НА ПЕШЕХОДНА БЕ?! ДО СМЪРТ!!!!! РАЗБИРАШ ЛИ ИЗОБЩО ЗА КАКВА ЖЕСТОКОСТ СТАВА ВЪПРОС?????? И ТОЙ МИ ИСКА РАЗСЛЕДВАНЕ, СПРАВЕДЛИВ ПРОЦЕС И Т.Н. .... НАЙ-СПРАВЕДЛИВОТО Е КУРШУМ В ГЛАВАТА, МОМЧЕ...


Гост

#52

2016-01-13 11:08

Защото ми писна от тази глупава държава!Писна ми от това,което се случва всеки ден и никои не хае!Писна ми невинни хора да си отиват,а виновниците да си живеят живота!

Гост

#53

2016-01-13 11:19

Съболезнования на родителите ,брата и приятелите на Тодор. Скръбта ви ще е завинаги .Дано съдебния състав бъде честен и произнесе доживотни присъди за убийците на детето ви.Поклон.

Гост

#54

2016-01-13 11:21

Искаме спокоен живот за нашите деца. Строг закон, това е начина.

Гост

#55

2016-01-13 11:25

Мъката и загубата на дете е най-страшното.Няма утеха за това.Само надеждата за възмездие. Съда в Враца нищо няма да направи- те са виновни за безнаказаността на убийците на деца и млади хора в града. Съдия Петя Вълчева ,,почерпи" убийците на Ники с 18 години ,които няма да излежат докрай. ,,Браво" на такива съдии и майки.

Гост

#56

2016-01-13 11:27

Защото чувството на безнаказаност в тази държава е безгранично .Можеш да безчинстваш ,да правиш каквото си поискаш и особенно ако имаш някой лев вповече вероятноста да изтърпиш ефективно наказание е почти никаква .Примерите са МНОГО.

Гост

#57 Re:

2016-01-13 11:28

#54: -  

 Закони има ,но те се прилагат от корумпирани ченгета ,съдии,кметове...Мутрите са начело на държавата. Дали политиците не знаят по места кои са престъпните групировки ? Знаят ,но те работят за тяхното забогатяване и са защитени. Нищо няма да се промени....надежда всяка оставете....

 


Гост

#58

2016-01-13 11:29

Takova bezobrazie triabva da spre... Vraza kakto i ziala Bulgaria ne e divia zapad ta da ima takova nasilie i samorazpraviane...takava neopisouema zloba...vsi4ko moje da se razreshi s edna mila duma,razbirane choveshtina.Nie obshto kazano sme se prevarnali vav zverove. Triabva da ima vazmezdie za chudovishnata postapka sas dojivoten zatvor..

Гост

#59

2016-01-13 11:32

Аз,чувствам себе си като Човек.
Стеф

#60

2016-01-13 11:34

За състоянието на смешната ни държава сме виновни само и единствено ние! Ако Ние гражданите не се противопоставим на така наречените политици, които гледат да пълнят джобовете си докато народът им умира, няма да има спасение. Тодор, е поредната жертва на гражданското нехайство. На родителите му им предстои тежка битка между скръбта и безнаказаното престъпление. Слепи сме ние, всеки седи вкъщи,  ядосва се, плаче и пише коментари,  а хората продължават да умират и страдат. Не подписка ни трябва, а да излезем по улиците,  да покажем на политиците, на насилниците, на мутрите, на крадците и на всички че сме хора, че искаме да живеем нормално,  а не в постоянен страх.


Гост

#61

2016-01-13 11:37

Един добър човек по-малко на тази изстрадала земя. Жалко за младостта му! Жалко за нас!
Не схванах...

#62 Re: Re: Re:

2016-01-13 11:40

#9: Пламен - Re: Re:  

 А кое ще реши проблемът? Не се ли разрешават проблемите именно чрез адекватно правосъдие или мислиш, че те не са "толкова" виновни? За какви случаи ми говориш, тук говорим за конкретния случай, за който да си оберат пешкира!


Гост

#63

2016-01-13 11:40

Защото тази страна трябва да спре да бъде страна на мутри ,крадци и убици.


Гост

#64

2016-01-13 11:41

Крайно време е съдебната система да проработи!!!!! Няма наказани има престъпления. До кога ще чакаме, до следващата невинна жертва ли ??????

Гост

#65

2016-01-13 11:49

Не може и не бива да се убива за щяло и нещяло!Как може един "незавършен" човек,като образование и пълнолетие да убива когото и да било?!!!Тук сме за да създаваме живот,а не да отнемаме!

Гост

#66

2016-01-13 11:50

Хора СЪБУДЕТЕ се,къде останаха моралните ценности като ДОБРОТА,ВЗАИМОПОМОЩ,ЧОВЕЧНОСТ.Докога ще се изтребваме като че сме на война.СЪБУДЕТЕ СЕ,крайно време е да се осъзнаем..........Днес си отиде Тошко,утре може да съм аз или някой от вас..........каква е тази студенина,бездушие......

Гост

#67

2016-01-13 11:50

Dvama debelogazi straxlivci da prebivat decata ni!...Ne stava!

Гост

#68

2016-01-13 11:51

защото така ще се спрат убийците стига невинни жертви и мафия

Гост

#69

2016-01-13 11:52

Защото е крайно време България да заприлича на Европейска и цивилизована държава!Не може всеки да си прави,каквото му скимне и това да остане безнаказано,а и тук става въпрос за убийство на дете,аз съм родена и израснала във Враца!

Гост

#70

2016-01-13 11:55

Не може безнаказано да убиваш заради дума или жест.Отнет е човешки живот, ное разрушен живота и на близките му.За да не продължаваме да живеем като в джунгла трябват Крумови закони!

Гост

#71

2016-01-13 11:55

Крайно време е държавните институции да заработят в интерес на хората!!!!Докога ще бият и умъртвяват българските младежи,интелигентните момчета,тези които са възпитани,образовани!Докога ще търпим простотията и агресията?!?!Докога ще има хора,които гледат безучастно и снимат,докато човек умира!!!
Соня

#72 Re:

2016-01-13 11:56

#4: Пламен -  

 Да биеш са такава жестокост едно младо момче е също толкова непростим, както и да убиеш човек предумишлено. За мен това си е убийство, и то умишлено. Много силни са били. Единия да го държи, другия да го бие до смърт. Велики са. Това не са и мишоци, това са отрепки


Гост

#73

2016-01-13 11:57

НЕ искам подобни изроди да ходят по улиците, да се разминават с мен, с детето ми, с близките ми, да дишаме един и същ въздух. Искам безопасност.
Светла

#74

2016-01-13 11:59

Много хора в тази държава се помислиха за богове. Решават кой да живее и кой да мре. Докато не почнат да си плащат, но не с пари това безумие никаго няма да спре. Вече не знаеш какъв самозабравил се психопат стои срещу теб. Простотия, чувство за безнаказаност-това цари в милата ни родина.


Гост

#75

2016-01-13 12:05

Надявам се, че хората извършили това, ще бъдат наказани. Не е човешко и не е нормално хората да умират на такава крехка възраст, губейки правото да се насладят на всичко, което им е предстояло. Време е за промяна! Подкрепям петицията и се надявам тя да се окаже успешна.