Искаме доживотни присъди за убийците на осемнадесетгодишния Тодор


Гост

#451

2016-01-14 08:22

Защото това безумие е абсурдно и насилието трябва да спре

Гост

#452

2016-01-14 08:26

Не може да се отнема живот, защото са то свирнали с клаксона на колата като пресичаш. Това е нечовешко, всеки, който е извършил това престъпление, трябва да поеме последствията си. А не мога да повярвам, че е нямало хора, които да му помогнат. Как е възможно да гледаш безучасно. Десет човека могат да спрат двама малоумни.

Гост

#453

2016-01-14 08:26

За справедлив съдебен процес и дано не се случват повече такива трагедии :(

Гост

#454

2016-01-14 08:26

Аман от оправдания!

Гост

#455

2016-01-14 08:31

Срам ме е,че живея в тази държава!!!Имам четири деца...за ръка ли да ги водя???До кога ще си затваряне очите,докога ще търпим,до кога ще треперим за близките си???

Гост

#456

2016-01-14 08:31

Защото живеем в държавата на неограничените абсурди

Гост

#457

2016-01-14 08:33

Доживотен затвор за тези убиици

Гост

#458

2016-01-14 08:34

Защото трябва да има справедливост!!!

Гост

#459

2016-01-14 08:34

Не мога да повярвам (не в същност мога), че има над 11 хиляди човека които искат смъртна присъда за хора които не познават и без да са запознати с доказателствата по случката. А после вас какво да ви правим след като се окаже (както се оказа) че двамата братя са пресичали на пешеходна пътека, той е надул клаксона да ги подкани да побързат (на пешеходна пътека), те естествено са му казали да върви на майната си, след което (по думите на приятелката му) той е спрял колата и излезнал да се разправя понеже имал силно чувство за чест (а и понеже е тренирал 8 години таекуондо), а по сведения на очевидци и видео записите в телефоните е носил железен бокс (а иначе е много уравновесено момче, обаче си носи железен бокс в джоба). Бил е жив и на крака след края на свадата когато майка му пристига и започва да му се кара (явно не му е за пръв път) и малко след това изведнъж се свлича на земята и изпада в клинична смърт, а аутопсията показва че смъртта е настъпила в следствие на глътване на езика като по тялото няма животозастрашаващи наранявания. Всичко това не си го измислям, това е официалната версия на прокуратурата и следствието и от там са категорични че се подтвърждава от свидетелските показания и видео записите в телефоните на присъстващите (една добра причина да се снима с телефон такива случки), дадоха го по новините по телевизията. Също така имаше репортарж с приятелката му която каза точно, че е излезнал да се разправя понеже имал силно чувство за чест. А човекът който се е опитвал да го реанимира докато дойде линейката потвърди че е бил жив и на крака след края на свадата когато е дошла майка му и започнала да му се кара, а малко след това се свлякъл на земята. И какво е трябвало да направят околните в такъв случай, когато един тинейджър излиза от колата да се разправя с двама възрастни пресичащи пешеходна пътека, да са на страната на тинейджъра или да са на страната на възрастните?! Най-разумното естествено е да запишат цялата случка с телефона си за да има после доказателства с които да работи следствието.


Гост

#460

2016-01-14 08:35

Защото искам наказания за убийците!
Защото ми писна от корупция, шуробаджанащина и беззаконие! Писна ми от войнстваща посредсвеност, от страхлив и безучастен народ! И нека се знае, че тези, които са гледали, снимали и не са помогнали, са страхливци и СЪУЧАСТНИЦИ В УБИЙСТВО!!!

Гост

#461

2016-01-14 08:40

Krayno vreme e da se vzemat kruti merki steshtu kakvoto i da e nasilie. Vreme e da stanem darjava na normalnite hora ne mutrenska darjava. Az sam tardo ZA nay -strogo nakazanie! !!

Гост

#462

2016-01-14 08:41

За да има адекватно правосъдие.

Гост

#463

2016-01-14 08:42

Защото България е джунгла със зверове.

Гост

#464

2016-01-14 08:43

Искаме този път МВР и прокуратурата да си свършат работата, не може децата ни да гинат заради ненормални, които са се взели за босове и раздават юмручна справедливост!
Бти

#465 Re: Re:

2016-01-14 08:44

#25: - Re:  Нека направим протестите навсякъде..Да покажем ,че можем да бъдем заедно сега..

 


Гост

#466

2016-01-14 08:46

До живот и без право на обжалване!!


Гост

#467

2016-01-14 08:47

Това беззаконие трябва да спре !!!

Гост

#468

2016-01-14 08:47

Всички искат да останат в България! Защото е нашата страна, безопасна за нас-Българите! Но с всеки изминал ден ние затъваме, вмесро да се изграждаме. Вчера беше Тодор, днес може да съм аз, утре да си ти... Но до кога ще я караме така..... Как да излезеш спокойно в собствената си улица,село или град, когато яече не си сигурен далк ще се прибереш жив о здеав у дома. На тях няма да им стигнат и 5те години,които са се намислили да ги осъдят, доживот също им е малко. Мисля си,че и те имат семейства- на това ли ги учат,такива ли идкат да бъдат ,като тях. Еми ако бяха техните деца????! Искам да отговорят на това-ако бяха те...?!??Това момче не го познавам, но подкрепят родителите му,приятелите му, също така покрепят бъдещето на България. Но не по този начин, не насила или направо на убийство.

Гост

#469

2016-01-14 08:51

Доживотна присъда без право на обжалване,без право на амнистия,строг,тъмничен затвор,сам-сами,изолирани от обществото,от слънцето,от всичко живо....................сигурна съм,че и това не стига,за да даде и зрънце утеха на близките и приятелите на този млад човек.
Дано попаднеш в един по-добър свят!Почивай в мир,Тодор!
Генерал

#470 Re:

2016-01-14 08:51

#459: -  

 Господин, Госпожа или гопожица.... За ваше сведение когато попаднем на подобна случка не е нужно да се взима страна като в уестърн, а да се разтърват биещите се и да се потуши скандала като се извика полиция.... Не мога да повярвам, че разсъждавате така ако това беше вашето дете...? Няма значение от обстоятелствата по-страшно е, че вече хората нямат уважение един към друг и не се следва елементарен морал... Заради един клаксон да ядеш бой, да му бяха били един шамар и да си продължат... 


Гост

#471

2016-01-14 08:51

Защото убийците заслужават най тежкото наказание да лежат до Тодор!

Гост

#472

2016-01-14 08:55

Два възрастни индивида, напълно осъзнаващи действията си, нападат и пребиват, в следствие на това "ОСЕМНАДЕСЕТ" годишния младеж на когото живота едва сега започва ...... ПРИКЛЮЧВА !!! ОТНЕЛИ СА МУ ПРАВОТО ДА ЖИВЕЕ, ДА ИМА СЕМЕЙСТВО, С ДА СЕ РАДВА НА ЖИВОТА ! ПРИЧИНИЛИ СА НЕЩО УЖАСНО НА СЕМЕЙСТВОТО НА ТОДОР ! ЗА ТОВА ПОДПИСВАМ ТАЗИ ПЕТИЦИЯ !!! ИСКАМ ГИ В ЗАТВОРА ..... ДО ЖИВОТ !!! ИЛИ НА БЕСИЛОТО !!!
НИТО ЕДНО РАЗУМНО СЪЩЕСТВО, НЯМА ПРАВО ДА ОТНЕМА ЖИВОТ НА ДРУГО ТАКОВА !
ТЕ НАПЪЛНО СА ОСЪЗНАВАЛИ ЧЕ СА ДВАМА, ЧЕ СА ПО-СИЛНИ, ЧЕ ГО УБИВАТ !!!

Гост

#473

2016-01-14 08:55

дано наистина този път да се направи нещо в тази държава..

Гост

#474

2016-01-14 08:59

Защо подписах тази петиция ли?Защото престъпността в тази Държава не се наказва.Оцеляват престъпници и оцеляват корумпирани служители.Има калпави закони и хиляди вратички за да се измъкне престъпността.Човешкият живот явно не е приоритет!

Гост

#475

2016-01-14 09:03

Искам правосъдие. Мъчно ми е за момчето и родитителите му.