Искаме доживотни присъди за убийците на осемнадесетгодишния Тодор


Гост

#126

2016-01-13 13:49

Защото и аз съм маѝка която е оставила своето момиче вече 13 год.само в тази държава в която децата ни се борят с този труден живот ,работят за жълти стотинки и изнемогват ! Нека всеки да си плати за това което е извършил ,дори както казват старите хора око за око !
Любо

#127 Сурово и адекватно наказание!

2016-01-13 13:51

 Подписах петицията, защото вярвам, че трябва да се върне смъртното наказание в България! Изключително нелепата и трагична смърт на този млад човек е поредното доказателство, че в нашата абсолютно "нормална" и "розова" ДЕМОКРАТИЧНА и ЕВРОПЕЙСКА страна НЯМА закони без "вратички" и изроди като тези убиици знаят, че ще се разминат без съответното наказание за това умопомрачително злодеяние...

Аз не искам да живея в такава държава! 

Сил
Гост

#128

2016-01-13 13:51

Имам две деца. Днес,вървейки по улицата срещу мен се движеше момче,забило поглед в телефона си.Едва не ме отнесе и вместо "Извинете",получих "Що не минеш отгоре ми,ма?". Стига толкова идиоти.Да ги пращат в изправителни домове и по затворите,но както е тръгнало,опасявам се,че Бойко трябва да строи затвори,не заводи. Казарма им трябва,.Просто някой или нещо трябва да ги върне от ляво-в правия път.Това не са мъже.Това е ужас!


Гост

#129 Станимир

2016-01-13 13:56

Подписах защото това можеше да съм и аз и всеки един от нас. Изказвам съболезнования на семейството , приятелката и близките на момчето. Искам да попитам обаче , толко ли е било интересно на всички снимачи с телефоните , чувствате ли се горди , че вашите клипове се въртят по сайтове и телевизии ?!?! Чувствате ли се горди че не се намесихте и неразтървахте биячите и жертвата?! Сега всички се правите на мъже ама във фейсбук , а всъшност какви сте - страхливци и сиерджии ! Медиите , по-точно БНТ , кореспондентката от Враца казва цитирам и думите - " за ЩАСТИЕ ние разполагаме с кадри заснети от очевидци " !!! Кое е щастието г-жо репортер ?! Трагедията на семейството ли , безжизненото тяло на момчето до което колиничи приятелката му ли ?! Тва ли са ви щастливите кадри ? Утре ако е вашето дете на снимката дали ще ви е щастие да разполага вашата медия с тия снимки ? Немисля... Квато държавата такива и медиите - кръгла нула !! Жалко за нас

Пламен

#130 Re: Re:

2016-01-13 13:56

А вие господине/госпожо разбирате ли че фактите, може да не са това поднесено от псевдо медиите ни ? По новите информации май излиза че починалото момче е излязло с бокс и е скочило на бой на 2-ма чичковци на по 35 години. Ако това е вярно, това нормално поведение на 18 годишен ли е ? Понеже вече има книжка и ходи на училище на тати е колата и е тренирал таекон до вече няма спиране така ли ? Вади бокса и раздава справедливост, това по-правилно ли е ? Във всяка нормална демокрация, човек е невинен до доказване на противното, ако са виновни ако това реши правосъдието нека ги и разстрелят, никого не защитавам. Лек ден.


Гост

#131

2016-01-13 13:59

За да не останат безнаказани тези хулигани и за назидание!


Гост

#132

2016-01-13 14:00

Takiva individi NIAMAT miasto v obchestvoto ,sred horata.Te NE sa hora,Te sa UBIIZI OPASNOST za obchestvoto .az sam za SMARTNA PRISADA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Гост

#133 Re:

2016-01-13 14:00

#4: Пламен -  

 А, ако това беше Вашият син,така ли щяхте да говорите?Слезте малко на Земята,много жалко изказване.


Гост

#134

2016-01-13 14:01

До живот и на двамата.Това са убийци.Жалко за момчето... :( :( :(

Гост

#135

2016-01-13 14:02

Време е да се спре беззаконието!

Гост

#136 Re:

2016-01-13 14:02

#4: Пламен -  

 Не познавате закона , личи си. Изобщо не е непредумишлено убийството. Как не видяхте умисъл , единият брат го държи другият  - го бие. А вие Пламен не виждате умисъл?!Не доживотен , смъртна присъда искам за тези двама братя. Аз съм майка. Това не са "мишоци". Това са продукти на Държавата ни, но срамни продукти. Ситуацията в страната е безумна, щом накараха  нас МАЙКИТЕ, които даваме живот да искаме да бъде отнет!!!!!!!!!!!!!!


Гост

#137

2016-01-13 14:05

za6toto mi omrzna da jiveq v takava drjava do koga 6te ima takiva izrodi stiga ve4e

Гост

#138 Re: Re: Re:

2016-01-13 14:09

#130: Пламен - Re: Re:  

 Струва ми се , че сте доста запознат...в една нормална държава, ще има съд, ще има и правосъдие. В нашата Държава - няма такова нещо , всеки е невинен -0доказват го някакси , нали?С пари най-вече. Купуват всичко, ще си купят и свободата. Никога няма да разберем истината, тя тепърва започва да се изопачава и ще става още по-зле.


Гост

#139

2016-01-13 14:12

Всеки път,когато чуя за това си представям,ако това беше моя син.Жалко за погубения живот на момчето и близките му,горката му майка,направо не мога да проумея жестокостта на тези изроди.Дано си платят.Никаква милост.Смърт и за двамата!

Гост

#140 Re: Re: Re: Re:

2016-01-13 14:14

#138: - Re: Re: Re:  

 Ето ви и малко информация от Директора на училището , в което е учил Тодор: 

Димитър Маринов разказа и за личните си впечатления от момчето: "Познавах Тодор. Аз освен директор бях и негов учител по френски език. Той беше много интелигентно момче. Кротко, възпитано, уравновесено.  Беше треньор по таекуондо... Просто това, което се случи, е ужасяващо."

Разбирате ли сега, тренирал, учил, доброволец в Анимал Хелп Враца, човек обичащ животни, състрадателен, уравновесен - ТАКЪВ ЧОВЕК НЕ МОЖЕ ДА ИЗВАДИ БОКС И ДА ПОСЕГНЕ НА ДВАМА ВЪЗРАСТНИ БАБАИТИ!!!!

Съболезнования на семейството! Такава ужасна трагедия!

И препоръка към Вас Пламен , не си правете труда да го кепазите няма смисъл, то си има поговорка "За мъртвите или добро или нищо!" - не напразно са я измислили хората.

Оставете го поне да почива в мир!


Гост

#141

2016-01-13 14:16

Какво да коментирам! Затвор!

Гост

#142

2016-01-13 14:17

Защото искам да се спре отнемането на невинни животи. Защото аз също съм майка !

Гост

#143

2016-01-13 14:17

Крайно време е да се събудим от сънят, в който живеем и да излезем от транса, в който сме изпаднали, давайки власт на всички онези идиоти и полуидиоти да ни управляват и да проявяват своеволия за всичко. Да си мислят, че за тях закони няма, да си правят каквото искат безнаказано и да убиват и психически и физически. Крайно време е да се събудим и да направим нещо по въпроса!

Гост

#144

2016-01-13 14:19

Защото съм българин и родител и защото това което се е случило е безумно

Гост

#145

2016-01-13 14:24

стига убийства стига мъка да се вдигнем и да покажем че ни има и няма да търпим повече

Гост

#146

2016-01-13 14:24

око за око..другото е излишно да се коментира... :)

Гост

#147

2016-01-13 14:25

Не само ще я подпиша ами съм готова и на ефективни протести срещу добре познатия сценарий на адвоката....сега ще ги изкара"луди"за да не ги съдят.....чашата преля уважаеми сега ще видите можем или не да сме единни българите.....

Гост

#148

2016-01-13 14:27

Потресена съм от случващото се в България и не само от убийствата и побоищата, а и от незаинтересоваността на хората.Как може вместо да се опита да помогне човек да стои и снима една детска смърт просто НЯМАМ ДУМИ!!!

Гост

#149

2016-01-13 14:30

Трябва да има респект от правосьдието в тази дьржава, не може всеки да раздава собствено правосьдие и да е безнаказан

Гост

#150

2016-01-13 14:31

Защото се почуствах крайно възмутена от действията и агресията на тези хора. Днес е това момче утре може да е друго дете.