ЛУСТРАЦИЯ НА ДС АГЕНТИ И СЪТРУДНИЦИ

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията ЛУСТРАЦИЯ НА ДС АГЕНТИ И СЪТРУДНИЦИ


Гост

#76

2012-03-10 17:08

Подписвам петицията, макар че съзнавам - идеята за лустрация няма как да мине пред Констуционния съд, който и да го сезира!

Гост

#77

2012-03-10 18:12

Не разбраха ли тези бандити че е по добре да са лустрирани отколкото екзекутирани?

Гост

#78

2012-03-10 19:05

Освен ДС, не забравяите, висшите кръгове на правоимащите.Във техните кабинети е подготвен погрома срещу България. След 20 години ДС ОТ ИЗПЪЛНИТЕЛИ,се превърнаха в създатели на уродливата демокрация, която обслужва тях.Франкенщаин, които е хванал за гърлото и своят създател. БСП и ДС, защото бивше ченге няма, да се забранят със закон за 50 години.

Гост

#79

2012-03-11 18:20

Колкото повече хора подпишат тази петиция, толкова повече шансове има за страната ни и за гражданското общество. В противен случай излиза, че сме едно стадо, готово да ходи на заколение с удоволствие под ножа на ченгетата!

Гост

#80

2012-03-12 03:27

Долу маските !!!

Гост

#81

2012-03-12 18:58

Трябва да се освободим от тези червени боклуци и московските им началници! Време е за голямо пролетно почистване от червения боклук появил се след руската окупация на България!

Гост

#82

2012-03-14 07:35

ДА С ДВЕ РЪЦЕ ТЕЗИ МРЪСНИЦИ И ДЕЦАТА ИМ/ БИЗНЕСМЕНИ БЕЗ ПАРТИЕН БИЛЕТ/ ДА БЪДАТ НЕ ЛУСТРИРАНИ,А ИЗВЪН ЗАКОНА ДО ЖИВОТ!ТЕ СЪСИПАХА ЖИВОТА МИ И РАБОТА НЕ МОЖАХ ДА ПОХВАНА В "ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ-1989-2011Г Г." ! СИНА НА ЕДНА ПАРТИЙНА СЕКРЕТАРКА В ЗОРАТА НА ДЕМОКРАЦИЯТА-1989 Г.С КОГОТО СЕ РАЗВЕДОХ, МИ ЗАЯВИ,ЧЕ ЩЕ МЕ УНИЩОЖИ И ГО СТОРИ.НО,РЪЦЕТЕ МИ НЕ МОЖА ДА ВЗЕМЕ!!!!! АЗ ТЕЗИ МРЪСНИЦИ И ИЗВЕРГИ И ТЕХНИТЕ ПРАВЕШКИ МЕТРЕСИ СЕГА ЩЕ ГИ ГОНЯ ДО ГРОБ, ЗАЩОТО СЛЕД ТЯХ ТРЕВА НЕ РАСТЕ ,А ТЕ СА ОЩЕ ТУК !!!


Гост

#83

2012-03-15 00:31

Няма давност за престъпленията срещу човечеството.Освен това нашето НС прие нещо като закон(?), с който комунистическият режим се признава за престъпен.Само че този режим не е нещо безлично и зад него стоят определени хора.Техните наследници и досега се самоопределят като някакъв си смехотворен самозван „елит“ и се представят едва ли не като незаменими ръководители и много,ама мнооого демократични лидери. Аз предлагам и едно малко допълнение: комунистическата марксистка и всякаква друга теория и практика, основана на подбуждане към терор под формата на класова борба чрез антинародни конспирации, да бъде осъдена и поставена извън закона без оглед на време и пространство. Само така ще си прочетем правилно историята и днешните „лявоориентирани“ политици и „учени“ няма да мътят съзнанието на по-младите с разни диалектически увъртания. А и на всички ще е ясно кой кой е. Така де, ако ще се обединяваме (все пак и те са българи, макар и говорещи с руски или със сръбски акцент), нека първо да се обособим.

Гост

#84

2012-03-15 01:22

По-добре късно отколкото никога

Гост

#85

2012-03-15 07:49

Време е тези хора да разберат,че не живеем в комунизма и да бъдат наказани със сваляне от власт заради доносничеството.

Гост

#86

2012-03-15 08:48

Не е възможно да си оправим държавата, да я превърнем от посткомунистическа в нормална европейска държава, ако хора от средите на ДС заемат ключови позиции в управлението и. Тези хора с манталитета който им е формиран в ДС не са способни да управляват една съвременна демократична държава, към която се стремим всички свободомислещи граждани на България.

Гост

#87

2012-03-15 08:59

Призоваваме

Всички пострадали от комунистическия режим,
Всички свещенослужители и миряни, омерзени от посегателството на Държавна сигурност към светостта на Църквата
Всички пострадали от липса на сигурност, защита и правосъдие
Всички, чиито деца са жертва на „европейските” улици в България
Всички, чиито домове и коли са обирани и разграбвани
Всички изнудвани, унижавани и рекетирани
Всички потърпевши в работата си от некадърни спуснати отгоре началници
Всички, които са лишени от правото си на собственост
Всички, чиито деца и близки безследно изчезнаха и никога няма да научат истината
Всички насилвани, ограбени, бити, отвличани, които не са получавали справедливо възмездие


Да подкрепят този призив:

Ние, гражданите на България, сами да си върнем държавата, защото ние сме държавата.
Да се обединим в защита на правата си от хората с две законни имена.
Ние заедно да изчистим държавата си, правосъдната и правораздавателна система на България, която днес е репресивен апарат за всяване на страх, а не защитник на правото ни на живот и на правилата в държавата.

Това е тестът:

И за нас – да се намерим, да ни чуят, защото ние явно сами сме се отказали от гласа и правата си.

И за тези, които имат власт, дадена им от нашите гласове,гласовете на всички тези българи без имена и без права.

Да им кажем как се казваме. И кой управлява в една правова държава. От кого произтича властта в нашата демократична европейска България.

ПОДПОЛКОВНИК НИКОЛАЙ МАРКОВ
Отговори Сподели в Facebook

Гост

#88

2012-03-15 09:37

Няма достатъчно информация за петицията, както в медиите, така и в интернет. Има много граждани, които биха се подписали под тази петиция, но реално не знаят за нея. Хубаво би било да намерите начин да я популяризирате.

Гост

#89

2012-03-15 09:45

Лустрацията трябва да е изцяло както за агенти преди 1990 - така и за сега действащите.Въобще - тайните служби не трябва да се смесват с политиката.Доказано е че тази комбинация е пагубна за България.

Тази публикация е изтрита от своя автор. (Покажи подробности)

2012-03-15 09:48



Гост

#91 Re:

2012-03-15 09:49

#87: -  

 Напълно сте прав но народът трябва да се пребори със страхът и мълчанието налаган му от 1944г.до момента

ПАИСИЙ

#92 ВИК ЗА СПАСЕНИЕ

2012-03-15 20:03

МЛАДИ ХОРА! СЪНАРОДНИЦИ! НА ВАС БЪЛГАРИЯ РАЗЧИТА!

НЕ ПОЗВОЛЯВАЙТЕ БЪЛГАРСКАТА ИСТОРИЯ ДА БЪДЕ ЗАТРИТА !
НЕ ПОЗВОЛЯВАЙТЕ БАТАК ДА СТАНЕ МИТ.НАРОД БЕЗ ИСТОРИЯ И КУЛТУРА Е ОБРЕЧЕН НА ОБЕЗЛИЧАВАНЕ!

подкрепете Петицията до Юнеско за Опазване и Вписване в списъкана Юнеско на Църква-костница гр.Батак- БЪЛГАРСКАТА ГОЛГОТА! ПРИСЪЕДИНЕТЕ СЕ В СЪЩИЯ САЙТ НА АДРЕС:

www.peticiq.com/kostnica_batak

НЕ БИВА ДА ДОПУСНЕМ ИЗВЪРШВАНЕТО НА СВАТБИ И КРЪЩЕНЕТА НА ТОВА СВЯТО МЯСТО ПРОПИТО С КРЪВТА

НА 2000 НАЦИОНАЛНИ ГЕРОИ ДАЛИ ЖИВОТА СИ ЗА СВОБОДАТА НА БЪЛГАРИЯ!

ТОВА Е МАСОВ ГРОБ, А НЕ ОБИКНОВЕН ХРАМ! ЧЕТЕТЕ ДОПИСКИТЕ НА МАКГАХАН ОТ 1876Г., ЗАПИСКИ НА З.СТОЯНОВ. ПАЗЕТЕ ИСТОРИЯТА !

РАЗПРОСТРАНЯВАЙТЕ ПЕТИЦИЯТА.


Гост

#93

2012-03-15 23:46

Това трябваше да стане отдавна,но никога не е късно!
propagandator

#94 разпространение

2012-03-17 20:02

Разпространете петицията. Хората трябва да знаят за нея. Дори и да не е написана както трябва, ще я пренапишем. Дори и да не окаже толкова голямо влияние това може да е снежната топка, която ще започне лавината!

Гост

#95

2012-03-21 16:12

Лустрация сега!

Гост

#96

2012-03-21 20:24

Аз съм "за"! Има мнения, че това им е била работата, но това не е работа, а нарушаване човешките права!

Гост

#97

2012-03-22 09:16

nesamneno lustracia trebva na 100% na vsi4ki niva v ob6testvoto, lustracia i za preverbuvanite sq6to, novi hora sa nujni, a ne staria komunisti4eski bardak na grabiteli i kradci...

Гост

#98

2012-03-26 07:58

ЕДИНСТВЕНОТО ПРАВО НА ВРАГА Е ДА БЪДЕ УНИЩОЖЕН
Приятелите може и да са фалшиви но враговете винаги са истински
ИМАМ ВРЕМЕ ЗА ВСИЧКО,СТИГА ДА ИСКАМ!"
,,По- добре гладен, отколкото да ядеш каквто и да е, по- добре сам, отколкото с когото и да е. ,,
не се задовалявай да бъдеш искра,когато можеш да бъдеш огън!

Гост

#99

2012-04-05 07:44

Не знам дали е достатъчна.

Гост

#100

2012-04-09 15:44

искаме да живеем в България!