Петиция към главния прокурор Борис Велчев

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Петиция към главния прокурор Борис Велчев

...........

#1576 Re: Re:

2011-05-27 19:28

#1563: Derek - Re:

Това не е музика , а молитва и не продължава повече от 20 мин, хората в турция се молят отвън , когато няма места, дори и да са вътре молитвата се чува, понеже ходжата се моли пред микрофон, за да се чува в цялата джамия, отидете и вижте в Турция за какво става на въпрос.......не коментирайте без да знаете

Derek

#1577 Re: Re: Re:

2011-05-27 20:19

#1576: ........... - Re: Re: Това не е музика , а молитва и не продължава повече от 20 мин, хората в турция се молят отвън , когато няма места, дори и да са вътре молитвата се чува, понеже ходжата се моли пред микрофон, за да се чува в цялата джамия, отидете и вижте в Турция за какво става на въпрос.......не коментирайте без да знаете

Добре, както кажеш...


Гост

#1578

2011-05-27 20:41

Това правителство беше избрано в резултат подбутването на завистта: " ама как от нивата, хората които не струват пукната пара, ще ме управлява мене значимия, ама как така ще се издигне да го уважавам аз." И някои добре намазаха от тази работа. Но за щастие българския народ е съзнателен и в този критичен момент всъщност стана ясно кой кого колко мрази. Оказа се , че омразата съвсем не е колкото я представят. Стана ясно , че българският народ от нито една страна не желае конфликт. Този акт съм убеден ще ни сплоти още повече и мирът ще е по-осъзнат. Ситуацията въобще не е такава, каквато я представят.
Това е превраратният момент в който бих казал, че българският народ доказа европейското си ниво.
Това е моментът , в който съзнателно и убедено се слеем и вървим напред с ЕДИН вдъхновяващ и разтреперващ сърцата ни национален празник- 24 май! Да веем българското знаме с усмивка всички заедно!

Гост

#1579

2011-05-27 21:11

Волен е луд и не му е мястото в българския парламент

Гост

#1580

2011-05-27 23:04

Ислямизма като завладее света ше ви дойде акъла в главите, ама ше е късно.

Гост

#1581 Re:

2011-05-27 23:25

#1580: -  

сидеров ли ще спре завладяването на света от ислямизма....бре, бре ,бре...

демократ
Гост

#1582 Re: ГЛУПОСТ

2011-05-27 23:42

#51: - ГЛУПОСТ 

 Господине (г-жо), във всяка цивилизована, демократична и правова държава има определени закони и правила на поведение, които са задължителни за всеки гражданин и пребиваващ в тази държава, независимо от расовата им, етническа, религиозна и др. различна принадлежност. А държавните органи и упълномощените за тази цел органи и определени лица имат задълженията и правата да следят за изпълнение на тези правила и да санкционират тези, който не ги изпълняват или нарушават. Тогава, отговорете ми, в качеството на какъв се явява  този господин Болен Сидереов и неговата "шайка", която се опитва да раздава правосъдие пред свещения храм на мюсюлманите. Това нещо, не съм сигурен в миналото дали дори и Хитлер си е помислял да го прави. 


Гост

#1583

2011-05-28 01:06

Бих казал,че всеки гордо би се нарекъл БЪЛГАРИН стига нашите управници да започнат да се занимават не с неща с които да скарват хората ,а с неща с които да се подобри стандарта на живот в България !!! ВСИЧКИ НОРМАЛНИ ХОРА СА БЕДНИ В БЪЛГАРИЯ !!!! ЗАПОМНЕТЕ ТОВА !!!!!!!

Гост

#1584

2011-05-28 01:32

най обективно ще си кажа мнението - от обилния видео материал се вижда пределно ясно, че тези които започнаха боя бяха турците! въобще не ме интересува дали Сидеров ще бъде в парламента или не, защото който и да е там, не прави нищо хубаво за България(от тези които са бяха и са в момента), но според мен и според всеки нормален българин и ЧОВЕК, определено НЕ е нормално да има джамии в центъра на столицата на светска държава каквато е България. А официалната традиционна българска вяра е Християнската, така че както и да гледаме нещата - тия джамии мястото им въобще не е тук, още повече в СТОЛИЦАТА и да не става дума в ЦЕНТЪРА на столицата! а тия килими дето бяха на тротоара, вече е прекалено, като се е видяло че ще се молят там да си вкарат килимите вътре, какво седят на тротоара да пречат на минувачите с извратеното си поведение!??!?!?!?? и дума да не става просто! и ще дам 1 пример: Гърция както България е също с Християнско население и там да ви кажа въобще няма джамии както тук: тоест политиката ни не е наред! следователно парламента изпълнява чужди интереси! правете си сами изводите!

Гост

#1585 Re: Re: Re: Re:

2011-05-28 01:35

#1577: Derek - Re: Re: Re:

ама какво ме интересува какво е в турция бе малоумник!???? ТУК Е БЪЛГАРИЯ НЕ ТУРЦИЯ, ДА СИ СЪБИРАТ КИЛИМИТЕ И ДЖАМИИТЕ И БОКЛУЦИТЕ И ДА СИ ОТИВАТ В ТУРЦИЯ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ТИ ТЪП ЛИ СИ???????????????????????????

NE NA FAŞİZMA!!!!!!!!

#1586 Re: Re: Re: Re: Re:

2011-05-28 03:44

#1585: - Re: Re: Re: Re:  

 BRE BRE BRE VİJTE GO UMNİYA,AKO TE Sİ SIBERAT PARTAKEJA İ Sİ OTİDAT Tİ KAKVO ŞTE YADEŞ TOGAVA BE ,KRASTAVA JABO NALİ Tİ SE HRANİŞ SIS KRAVİTE KOİTO TE Gİ PASAT İ YADEŞ DOMATİTE KOİTO  OTGLEJDAT BE PROSTAK NEDEN,KOY ŞTE RABOTİ PO POLETATA İ KRAVEFERMİTE AKO İ Sİ OTİDAT BE TIPOGLAVETSO,Tİ SİGUREN Lİ Sİ ÇE Sİ İSTİNSKİ BILGARİN BE MIRŞAVO GOVEDO.....................


Гост

#1587

2011-05-28 04:09

Смятам, че нещата не са толкова сложни колкото "се прави да изглеждат толкова сложни". В смисъл:

1. Определено трябва да се намалят децибелите от високоговорителите в цяла България.
2. Ако наистина не достигат места в даден религиозен храм, би трябвало да се направят такива на подходящи места (това управляващите да го решат според законовите разпоредби)
3. Партия Атака трябва да промени линията си на политика, която да е в нормите приети от ЕС, а Волен Сидеров трябва час по-скоро да слезе от политическата сцена. Той е фашист.
4. АЗ НЕ ИСКАМ ДА ИМА КОНФРОНТАЦИИ В МОЯТА РОДИНА

Хора, обичайте се



Гост

#1588

2011-05-28 04:37

Да приемем, че намалят децибелите на високоговорителите по джамиите, също така да няма никакви молещи се нюсюлмани пред "джамията"..., мислите ли че това ще уталожи междуетническите страсти ?. Аз съм убеден, че "НЕ".
Защото Атака вече не е това което представляваше в началото !.
В момента Атака представлява една много малка група от хора, които за последно се вживяват в ролята си на родолюбци.Трябва им малко време да се осъзнаят.

Аз не опозорих Батак
Аз не хвърлих камъни по молещи се хора
Аз не се държах арогантно към всепризнати от народа свещеници
Аз не съм отчаяно луд, че да съм стигнал до самолюбието да излъжа огромна част от българския народ

Гост

#1589

2011-05-28 04:44

И нека Атакистите да престанат да манипулират гражданите с това, че от джамията молещите се им били хвърлили камъни !!.

Някой от вас вярва ли, че в джамията е имало или предварително някой е донесъл камъни ?!

Истината е: Камъните са хвърлени от "вън".С други думи: "Който меч вдига, от меч умира"

Гост

#1591

2011-05-28 07:49

#5: -  

Да  да бъде забранена .

 

гост

#1592

2011-05-28 09:16

Сега е моментът българската държава, в лицето на институциите, да покаже своята воля за укрепване и развитие на демократичните ценности. Безпардонната, разюздана и манипулативна кампания на "Атака" обслужва само тесен кръг "политикани", седнали на държавната ясла. Досега не сме чували тези "патриоти" да са предложили или да са свършили нещо полезно.

Гост

#1593

2011-05-28 09:31

Благодарности на почтенния гражданин започнал тази петиция!Плиятно съм изненадана ,че съществуват все още хора зачитащи чуждите права и пазещи името на България!!!Само това е пътят към успеха ,уважавайи ще си уважаван,почитай и ще си почитан ......ПП"Атака"се опитва да разклати етническият мир в България и нека повече разумни хора да се подпишат под тази петиция.Благодаря!

Гост

#1594

2011-05-28 09:46

GOSPOD DA PAZI BG OT TAKIVA POLITICI

Гост

#1595

2011-05-28 10:38

Напишете коментар...sigerov e palen glupak,zasto se opitva da napravi vatresna voyna

Гост

#1596 Re: сузан зечири

2011-05-28 10:38


Гост

#1597 Re:

2011-05-28 10:51

#1583: - Добре казано! Нормалните хора са бедни в нашата страна!

 


Гост

#1598

2011-05-28 10:53

kakvo 6te kajete ako edin den ziganin stane prezident na Balgaria

Гост

#1599

2011-05-28 10:59

Няма ли начин да се проведе референдум за премахване на този депутацки имунитет?

Гост

#1600 Re:

2011-05-28 11:59

#1590: -

Защо аджаба ти не отиваш да окрадеш тези КРАДЦИ? Да ти кажа аз-зашото НЯМАТ нищо за открадване. Така им харесва? Не можеш да ме убедиш ,че немотията  се харесва на някого(толкова ли им харесва на майките от майната си да водят бебетата си на лекар на ръце вместо да ги разположат в удобна количка). Но дойде ли момент ,в който и те да достигнат някакво ниво, у нас ще се събуди завистта, ще се сформира атакоподобна партия и пак ще се надигнем срещу претендиращите да живеят нормалин живот!