Против удължаване на учебната година от МОН

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Против удължаване на учебната година от МОН


Гост

#76

2016-04-29 17:12

Подписах я, защото съм съгласна с всичко написано в нея. Бих добавила, че не съм съгласна първокласниците да имат стар буквар, а буквите да са по нова подредба. Няма да знаят на коя страница им е урокът и това много ще ги обърква, а това ли искаме?

Гост

#77

2016-04-30 14:57

Съгласна съм с всичко в съдържанието й.

Гост

#78

2016-04-30 15:50

Защото учителите се превръщат в детегледачки.

Гост

#79

2016-04-30 16:24

Съгласна съм с всички точки в петицията.

Гост

#80

2016-05-01 06:10

Учителка съм и разбирам правотата на Вашата петиция . Затова я подкрепям .


Гост

#81

2016-05-01 16:37

Kaто учител пенсионер не мога да бъда безразлична към безумията,които се извършват в българското образование.Все повече се убеждавам,че съвсем съзнателно нашите политици се стремят да унищожат образованието като го поверяват в ръцете на случайни хора-парашутисти,които нямат и хабер от посовете на които са!Вън калинките и турците от министерството на образованието!

Гост

#82

2016-05-01 16:45

Подписах се под петицията,защото съм съгласна с изложените аргументи

Гост

#83

2016-05-01 17:57

''Kaто учител пенсионер не мога да бъда безразлична към безумията,които се извършват в българското образование.Все повече се убеждавам,че съвсем съзнателно нашите политици се стремят да унищожат образованието като го поверяват в ръцете на случайни хора-парашутисти,които нямат и хабер от посовете на които са!Вън калинките и турците от министерството на образованието!''
 
Съгласни с горенаписаното мнение! освен това нека се използва по-често, особено през лятото, другите ваканции и при по-натоварените периоди от учебната година опита на пенсионирани учители, които желаят да работят от време на време.. сега учителите верно се превръщат в детегледачи. Когато аз бях в забавачката през 60-год на миналия век, имахме 3 учителки за около 20 деца. основната учителка, учителка по музика (тя беше много млада и май беше студентка) и още една по-възрастна (пенсионирана), които помагаха на основната ни учителка Иванова. Затова нашата учителка въпреки натоварената работа беше винаги свежа и добре изглеждаща:) А това разбира се повишаваше и качеството на работата й и учеличаваше нашето желание да ходим на забавачка:)
 

 


Гост

#84

2016-09-25 14:36

Смисълът на образованието не е в количество,но в качеството. Качеството на българското образование беше на много високо ниво преди "промените".
Дана

#85 Най натоварени са българските деца. Бъркотия и простотия в новите учебници.

2018-06-13 15:41

#1: -  

 

Дана

#86 Re:

2018-06-13 15:42

#84: -  

Много правилно!