Награждаване на българските граничари от Средец

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Награждаване на българските граничари от Средец


Гост

#1101

2015-10-16 16:09

Смятам, че всички ние трябва да се покажем като истинско гражданско общество и да се застъпим за българските граничари. В България има закони и всеки, преминал нелегално границата, е нарушител, независимо какъв е и от къде идва.

Гост

#1102

2015-10-16 16:10

Патриот съм и не ми харесва България да е като разграден двор.

Гост

#1103

2015-10-16 16:10

Ne e spravedlivo da nakazvat granichar izpalnqval slujebniq si dalg. Migrantite sa naryshiteli i ptestapnici.

Гост

#1104

2015-10-16 16:10

Ако убие още 3-ма да му се даде орден Стара Планина

Гост

#1105

2015-10-16 16:12

Защото съм патриотка.

Гост

#1106

2015-10-16 16:12

Защото съм българин.

Гост

#1107

2015-10-16 16:12

Защото съм БЪЛГАРИН

Гост

#1108

2015-10-16 16:13

.Българка съм и не ми е безразлично какво се случва с държавата ни. България в момента е разграден двор,а работата на граничарите е да пазят границите ни.Тези хора не само са изпълнявали служебния си дълг,но са проявили и героизъм.Не е лесно трима да се изправят срещу 54 агресивни "бежанци". Тримата граничари са защитили и тези,които в момента ги осъждат. Заслужават единствено уважение! Останаха малко достойни българи,нека да не ги стъпкваме!

Гост

#1109

2015-10-16 16:13

Защото всеки българин трябва да е отговорен!подписвайки петицията се чувствам отгиворен член на българската държава.
Армагедон

#1110

2015-10-16 16:16

Подкрепям българските граничари за изключителната храброст, която са проявили, изправяйки се само 3-ма срещу 50. Тези хора се движат на групи и никой не знае дали не са потенциални терористи и дали не носят в себе си оръжие. А какво щеше да направи Европа, ако мигранти бяха застреляли български граничар? Дотам ли трябва да се стигне, за да осъзнаят нашите продажни политици, че трябва да спрат с този слугинаж и коленичене пред вечно размахващите пръст и недоволни европейски толерасти? Не разбраха ли нашите прости мухльовци, че каквото и да правим, колкото и добре да си изпълняваме задълженията към европейските изисквания, винаги ще намерят за какво да ни критукуват и поучават. Толкова ли е трудно да вдигнем глава и да кажем -Стига! Защо унгарците го могат , а ние не? Толкова ли сме зависими, толкова ли сме натикани в ъгъла, че да можем единствено да стоим на колене пред еропейските кукловоди. Докага ще сме послушни марионетки?

Нека този изстрел служи за предупреждение към всички, които смятат, че могат да си минават през България просто така. Нека всички разберат, че бъларите не сме заспали мухльовци, като западноевропейците, които позволяват на мангалите да им  изнасилват безнаказано жените, да палят и унищожават църковни храмове, да рушат обществени сгради и да тормозят мирното население. Тук номерата им няма да минат! Нека този изстрел е предупреждение за всички, че ние българите може да сме изключително търпеливи, но търпението ни си има граници и нека не се опитват да го изпробват. Със сигурност всички източно европейски полицаи и гранични служители, които се сблъскаха с бежанската вълна и отчаяни от безсилието, наложено им от сбърката еврогейска пасмина политици, доволно ръколпяскат и произнасят "браво" на българския полицай, дръзнал да се защити адекватно срещу неканените нашественици. Нека Източна Европа се обедини срещу унищожителната политика на Западноевропейските боклуци, които явно целят унищожението на европейската култура и религия.


Гост

#1111

2015-10-16 16:16

Браво момчета!!! Медал,разбира се.Затвор за политиците,родоотстъпници....

Гост

#1112

2015-10-16 16:17

Защото съм българин!

Гост

#1113

2015-10-16 16:17

Държавната граница е неприкосновена и се охраняваха с оръжие в ръцете на гранична полиция . Тяхно право и ЗАДЪЛЖЕНИЕ е да го използват в случаи на нарушения . Браво на човека , който е защитил България . Жалко , че е отнет човешки живот , но ако искаш да преминеш мирно и тихо една граница за целта има ГКПП.

Гост

#1114

2015-10-16 16:17

Подписвам за наградата на стрелялият полицай, защото това е нормалната реакция, когато защитаваш родината си. Още повече,когато си поставен и отговаряш с честта си за това.Не зная кои ще са тези, които биха реагирали по друг начин. В това безродно време, този човек е за пример на младите хора в България ! Така се пази дом, род и родина ! Всяко друго решение на горе стоящите е предателство спрямо нас и нашата страна...

Гост

#1115

2015-10-16 16:17

Подписах тази петиция, защото държавата започва и свършва там, където е нейната граница. Допускнето на нарушения на държавната граница ще доведат да заличаване на нашата родина и превръщането и в разграден двор. Благодаря на граничарите, че са изпълнили своя дълг! Съжалявам, за неприятния инцидент, но правилата са за всички и трябва да се спазват.

Гост

#1116

2015-10-16 16:17

Това е изпълнение на служебен дълг и разбира се , че заслужава. Това са лицата,които ни пазят денонощно и бдят на границата,за да опазят България
Поклон
Калина

#1117

2015-10-16 16:17

Браво истински герой борбата с нашествениците е тежка но този човек е изпълнил дългат си!


Гост

#1118

2015-10-16 16:17

Похвално,г- Димитров.Подкрепям петицията ,защото всички вече виждаме и знаем ,че това не е емиграция,не е дори бягство от войната ,а нашествие и тези хора не са тръгнали да бягат от някаква си война , а това са бойци готови да убиват,бойци на исляма.Работя в момента в Германия и мога да Ви кажа,че всички немци вече са настръхнали срещу фрау Меркел и това ,което тя направи с тези така наречени бежанци.Поздровления за нашето момче,което с чест и достойнство защитава нашата граница,Той заслужава награда ,а не съд.Съдени ще бъдат хората ,които си позволят да съдят нашето момче!!!


Гост

#1119

2015-10-16 16:17

Време е да си припомним, че правилата налагани от Европейския съюз не отменят Конституцията на Република България. Какво трябва да стане след като тези "мигранти" пресичат границата незаконно.
Нека господата от ЕС да престанат да си правят PR на гърба на България.Като са им толкова мили да си ги вземат в техните държави.
Срам и позор за българската държава ще бъде ако посегнат на свободата на полицая изпълнил дълга си пред България.
За какви независими експертизи говори президента ни? Кой има право да се меси във вътрешните работи на България?
Нали всички всекидневно осъждат мъжете под пагон, че вземат "една торба пари" и нищо не правят. Сега когато има реално изпълнен дълг политиците ни се уплашиха и са на път да забъркат най - голямата каша.
Не посягайте на честа и достойнството на мъжете под пагон. Не ги унизявайте затова, че са достойни българи.
Българин

#1120 няма

2015-10-16 16:18

Подкрепям, защото съм българин.


Гост

#1121

2015-10-16 16:18

Yes Yes yEss Yes

Един българин

#1122

2015-10-16 16:18

Държавните граници се защитават според законите на РБ. Или трябва да се спазва закона или да се промени. Добър пример им давате на тея имигранти. Още с идването да знят, че са над закона. Срам.


Гост

#1123

2015-10-16 16:19

Защото не желая да ни налагат мнението си разни организации /съмнителни!/ и да минават като през разграден двор през РОДИНАТА МИ!!! И ТЕЗИ 54 МЛАДИ МЪЖЕ НЕ СА НИКАКВИ "БЕЖАНЦИ" !!! ТЯХНАТА ЦЕЛ Е ДРУГА И КОЙТО СЕ ПРАВИ,ЧЕ НЕ Я РАЗБИРА НЕ ГО Е ГРИЖА ЗА БЪЛГАРИЯ!!!

Гост

#1124

2015-10-16 16:19

Защото искам България да остане суверенна държава и да е на българите. Колко българи само гладуват и живеят в мизерия, а на тези араби им плащат, за да идват в Европа.

Гост

#1125

2015-10-16 16:20

Съжалявам ,че само това мога да направя...