За Сваляне на Имунитета на Волен Сидеров

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията За Сваляне на Имунитета на Волен Сидеров


Гост

#251

2015-10-12 08:38

Хора с такова арогантно държание нямат място в Парламента на България !!!!!!

Гост

#252

2015-10-12 08:53

Подписах петицията, защото е време България да бъде освободена от руските предатели.

Гост

#253

2015-10-12 09:21

България е парламентарна република. Т.е. управлява се основно от законодателния орган – Народното събрание. Не е нормално, дори e вредно там да продължават да се подвизават малоумни, нагли и корумпирани тарикати, които се ползват и от огромни субсидии и привилегии – имунитет. Злоупотребяват с този имунитет, влизат в схеми, обединяват редовно електората на най-корумпираната партия – ДПС. Писна ми от този, ВЪН от парламента!
Мартин Канев

#254 Простотията на волен

2015-10-12 09:22

 Защо някои го защитават, че той (волен) бил казвал истината. Ами то истината я знаят всички, какво толкова казва. Идеята е да прави нещо с властта дадена му в ръцете. Той дето само знае да лае от трибуната ами и проблеми създава, които са чужди за много българи. Как може такова нищожество все още да се ползва с превилегиите на депутат. Далеч съм от мисълта, че другите депутати са стока, но не се излагат като пубертети на улицата. Този има не изживяна младост и се сетил, че му е време да се прави на клуон на дърти години. Някакси не му отива на бялата коса да има пубертески пъпки. Айде жив и здрав ама не в парламента.

 


Гост

#255

2015-10-12 09:23

Вие сте почти като телефонните измамници, как може да сте толкова скромни!!!???

Гост

#256

2015-10-12 09:52

Подписах тази петиция, защото Сидеров трябва да понесе отговорност за непристойното си поведение.Поведението му е в разрез с моите представи за културно поведение.

Гост

#257

2015-10-12 09:52

Крайно време е този откровен руски агент и неговите клакьори,да престанат да въртят държавата ни на пръста си и да си получат заслуженото!!

Гост

#258

2015-10-12 09:56

Защото ме хваща бяс , като плащам данъци със съзнанието , че лишавам себе си , за да платя на такива индивиди като Сидеров периодично да ми демонстрират колко съм жалка. Защото нали никой не се заблуждава, че той е жалък бандит - ние сме жалки, че му осигуряваме висок стандарт на живот, че му даваме трибуна да ни обяснява с бой и крясъци какви тъпи овце сме...ми такива сме, щом я търпим тая измет

Гост

#259

2015-10-12 10:03

Защото ми писна от имунизирани откачалки и бъдещи престъпници!

Гост

#260

2015-10-12 10:17

Защото законите са за всички, никой не бива да се ползва с имунитет, и безнаказано да извършва престъпления.

Гост

#261

2015-10-12 10:21

Да се имунизира с бяс, тройна доза!

Гост

#262

2015-10-12 10:22

Защото Волен не трябва да бъде на този пост и изобщо в политиката, а в лудница или в затвора!
Мартин Канев

#263 Re: Заблудено стадо кози!

2015-10-12 10:33

#148: Истинска Българка - Заблудено стадо кози! 

 хахахахааххахахахах,

чета и не мога да спра да се смея, неговите подръжници са само хора които се 'уповават' на вярта. В същото време този 'човек' (волен) прави точно обратно на вярата, следователно и вие сте толкова вярващи. И в този ред на мисли, човек си прави профил на хората, които го защитават. Тези хора разбират вярата по начин, по които волен разбира политикат. Вярват в това, което име е удобно за да бъдат добри вярващи/христяни.

Този коментар няма за цел да ви промени възгледите, а има за цел Аз да изпусна малко парата като чета такива болни коментари на тема вяра и политика, сякаш са едно и също нещо.

ПС: Пиша името му с малка буква, понеже не буди никаво уважение в мене.

 


Гост

#264

2015-10-12 10:34

Само скандали око него. Да се маха от политиката.

Гост

#265

2015-10-12 10:46

Кратко и ясно - Позор е да го търпим още.

Гост

#266

2015-10-12 11:03

По време на Втората световна война имахме едно чудовище, властващо в Германия, което искаше "чиста раса", смърт на хората които го дразнят и които обвиняваше за това, че животът му е бил мизерен. Милиони човешки животи бяха отнети за да се задоволи психопатския каприз на този звяр и поддръжниците му.
В България живеят 7 милиона души - българи, турци, цигани и др. България винаги е била държава на кръстопът и през нея са минавали различни представители, на различни етноси. Не можеш да имаш чиста раса в свят, който постоянно е в движение. А България е част от този свят, искат или не някои назадничави хора.
Чрез постоянните си проповеди призоваващи към омраза и унищожение на хора, родени и израстанли тук /включително и българи/, Сидеров отдавна е забравил каква е същността на това да си избранник на народа, народен представител - не да представляваш глутницата си от омразници и тези които ти ближат задника. Трябва да те е грижа за целият ти народ! Волен Сидеров не е народен представител. Той не заслужава този имунитет, нито неговите поддръжници! Нацизма/фашизма е забранен в много държави, особено в такива явни форми, като тази на партия "Атака"! Да се снеме имунитетът на това чудовище е малко! Да върви в Русия!!! И той и тези като него!


Гост

#267

2015-10-12 11:48

Този човек е позор!

Гост

#268

2015-10-12 12:19

Трябва да го лекуват този човек!

Гост

#269

2015-10-12 12:28

Познавам Сидеров от 1990 год., когато беше спуснат "с парашут" във Видинската листа на СДС за парламентарните избори. От тогава следя превъплъщенията му, които той прави само и единствено за пари....Жажда за парични знаци и очевадна комплексарщина! Присъствието на този екземпляр в българската политика е срам за България!

Гост

#270

2015-10-12 12:28

Видимо луди, агресивни и злоупотребяващи с алкохол , наркотици и положение в обществото нямат място в Народното Събрание или в която и да е друга институция в Република България

Гост

#271

2015-10-12 12:31

- Защото ме е срам, че сред политиците ни има такъв индивид, който никога не пропуска случай да резили България.

Гост

#272

2015-10-12 12:33

защото е срам за политик,с неговото държание и отношение към хората

Гост

#273

2015-10-12 12:37

Този човек е опасен за обществото а като политик е опасен за България. Заедно със Чукалов задължително трябва да ги вкарат в затвора и там ще се кротнат!!!

Гост

#274

2015-10-12 12:41

време е

Гост

#275

2015-10-12 12:43

Защо не отиде при истинските наркоразпространители , та да му стане главата като връзка репички?!?!Лесно е да ритнеш клекшопа , ритни лъскава лимузина на Брендо , ако си герой!



Платена реклама

Ще рекламираме тази петиция на 3000 човека.

Научете повече...