Българите в чужбина за оставка на правителството на Пл. Орешарски

Българите в чужбина за оставка на правителството на Пл. Орешарски / Съобщения / Референдум 25.10.2015 / Коментари


Гост

#1

2015-10-07 06:15

Проблема е, че много лесно се манипулира такъв вот. Това са 3 бази данни, разположени на 3 отделни сървера. Всяка база се свързва с отделен външен КЛЮЧ с другите и при поискване се предоставя нужната информация.
1. ID-то на сертификата НЕ е анонимно;
2. ID-то на пик (ключа) е външно, но ако имате достъп до едната база, то имате достъп до всичко;
3. от 1 IP могат да гласуват примерно 4096 човека. всеки гласува със своя ел. подпис и със своя ключ. Всеки, който гласува ПРОТИВ нещо или против някой или за "неточния човек" може лесно да бъде проследен и съответния му вот да бъде АНУЛИРАН... Защо НЕ?
Затова АЗ ЩЕ ГЛАСУВАМ ПРОТИВ, но съм уверен, че много от Вас ще направят ГРУБАТА грешка да оставят България още 15-20 години в робска позиция - от страната на булката, която ежедневно я "уважават" и "оправят" по цяла тумба "управители"...
Като системен администратор съм на ясно, че всичко това е перфектно измайсторено ключе, което и да натискате и да не натискате, все една и съща ще бъде управляващата власт...
ДанО не съм прав!!! Дано хората проумеят какво става и това да се окаже тяхното НАЙ-голямо оръжие - ИНФОРМАЦИЯТА...
четете http://istinata.savchev.org и ще сте ВИНАГИ в час!!!
В Габрово вече правим опити с антигравитационни летящи устройства от ново поколение, които НЕ изискват гориво и конвенционална (кинетична) енергия. Това е началото на КРАЯ на всички петролни магнати!!!
Това е началото на края на цялата система!!!
Никой НЕ може да Ви следи, ако използвате директна връзка през АКАША и/или чрез ТЕЛЕПАТИЯ. Ние със съпругата ми от няколко години вече ползвааме за връзка помежду ни САМО и ЕДИНСТВЕНО телепатия. Всичките ни кукумикационни устройства са ни за връзка с останалия свят.
вижте и http://www.savchev.org
това е истината

#2

2015-10-07 07:47

Ебах ви в овцете.. За кой и защо да се гласува?? Алтернатовата къде е???/ Вместо гласуване да хванем пушките и да ги смажем...пффффф овце тъпи