Божидар Димитров да продължи да бъде директор на НИМ

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Божидар Димитров да продължи да бъде директор на НИМ


Гост

#1

2015-08-14 07:45

Подписвам се с двете ръце и Ви желая да продължавате с възстановяването не само на българските светини, но и на българският дух и гордост!!!

Гост

#2

2015-08-14 07:58

За Българщината!

Гост

#3

2015-08-14 08:14

Известно ни е, че само с приписка не се прави история, а там където има оцелели паметници от миналото, те са достоен и пълноценен разказ за съдбата на българската държавност. Там където е Божидар Димитров има дейност, а не само мнение. Неговата деятелност е гаранция да видим реставрацията в първообраза на историческото време!!!

Гост

#4

2015-08-14 08:31

Казвал съм го и на други места: "В Ада, само на казана, на който пишело "България" нямало назначен дявол, който с тризъбеца да потапя в катрана тези, които се опитват да надигнат глава. На другите държави имало по един такъв. На нашия казан нямало, защото тези, които са вътре сами дърпали отдолу, този който успеел да изплува на повърхността. Само ние сме тези, които сами потапяме успелите си сънародници. Има езици, в които думите завист, злоба просто не съществуват. А в нашия са основни. В този смисъл, как така Божидар Димитров ще е директор на НИМ, та той бил некадърен, недостоен и т.н и т.н. Трябва аз да бъда, или пък аз, аз, аз, аз. Край няма злобата и простащината. За нея е писал Алеко, ама никой не чете. Кусурите търсим в човека, а не добрината, която прави за хората. И такъв, като професора ще омаскарим. Колко му е. Та нали това е националният ни спорт. Само там сме СВЕТОВНИ ШАМПИОНИ. Само там...


Гост

#5

2015-08-14 09:15

Подписах защото не може да има съмнение в достойнствата и компетентността на Божидар Димитров.Всичко друго е антибългарско.

Гост

#6

2015-08-14 10:06

Искам ясно да го кажа – усещането е, че между средностатистическия образован българин и т.нар. каймак на интелигенцията зее пропаст и се увеличава с всяка нейна назидателна изява.

Гост

#7

2015-08-14 10:26

Смятам, че кампанията срещу Б.Димитров е тенденциозна. той е един от най - добрите и изявени български историци. Добре си върши работата.

Гост

#8

2015-08-14 10:53

Не харесвам агресията и омразата, която се излъчва към популярните, успелите и нестандартните в поведението си хора!

Гост

#9

2015-08-14 11:03

Да запазим достойнството на човек,милеещ за България,от всички тези анонимни плюещи тролове.Да живее България !

Гост

#10

2015-08-14 11:44

СМЯТАМ ,ЧЕ Е ПРАВИЛНО ДА ГО ЗАЩИТЯ ПОДПИСВАЙКИ ПЕТИЦИЯТА!


Гост

#11

2015-08-14 11:51

Подкрепям проф. Димитров, защото е патриот.

Гост

#12

2015-08-14 11:52

Да ние сме прави
полковник

#13 шмекерии.

2015-08-14 12:17

поредните слухач-мил'цунерски тарикатлъци. Според Созополския Дюмбел - 1. По тези земи е имало българи още преди да са се появили хора и 2. Първите българи са излезли на суша от световния океан още през архайската ера.


Гост

#14

2015-08-14 12:21

Защото Божидар Димитров се опитва да вдигне духа на Българина но много идиоти му пречат и най много тия които са на 107 място по свободна журналистика и от две крави пят мляко.

Гост

#15

2015-08-14 12:29

Да подкрепим големия родолюбец Божидар Димитров!

Гост

#16

2015-08-14 13:18

Подписах петицията , защото според мен Божидар Димитров е един достоен БЪЛГАРИН!

Гост

#17

2015-08-14 15:34

много сте зле, другари - стегнете се! :) :) :) 165 срещу 2010


Гост

#18

2015-08-14 15:52

zastoto tozi bulgarin milee za bulgarskoto.

Гост

#19

2015-08-14 16:48

Защото така трябва, а стига вече сме сяли на корена ряпа че да видим какво ще поникне, писна ми от титулувани отворковци които на две магарета сеното не знаят как да разделят че и има наглоста да спомене че Самуил не е бил добър държавник, ех ти здрав кърпел.....

Гост

#20

2015-08-14 17:25

Защото според мен няма по подходящ на тоя етап от Българина проф.Димитров за тази позиция.
баба ви

#21

2015-08-14 18:26

Защото считам, че проф. Димитров е ерудит, специалист в своята област, патриот и достоен човек!


Гост

#22

2015-08-14 22:12

Явно, определени слоеве от Българското общесто, носещи "смартфони" в джобовите си притежават свойството да "слушат" но, не и да "чуват" и осмислят членоразделната българска реч! Тази безсмислена разправия тръгна от споделеното мнение за новооткрития кладенец в Плиска и свойствата на неговата вода!?? Аз имах удоволствието да гледам и слушам телевизионния репортажа и прекрасно си спомням думите на професора. Той сподели, че водата и имала "лечебни" и "чудовейни" качества според ЛЕГЕНДИТЕ и малкото АРТИ-ФАКТИ останали от този период. Веднага се намериха куп "доброжелатели", преиначавайки казаното от проф. Димитров, обявявайки го за шаман, врачка и какъв ли още не!?? Даже, тръгнаха да го пенсионират! Ха-ха-ха. Знаете ли? Много злобни хора има в нашата татковина! Ама много. Медиите също отрицателно допринесоха за раздухването на тази тема, превръщайки телевизията в поредната МАХЛЯНСКА БЪРБОРИЛНЯ! Балгарските медии като цяло, не могат да се похвалят с висок интелект и силно омръзнаха на търпеливия зрител и слушател!


Anonymous

#23

2015-08-15 07:04

За България

Гост

#24

2015-08-15 08:17

Защото това е истинския патриотизъм, всичко останало е демагогия.


Гост

#25

2015-08-15 08:19

Малко са личностите, които Господ дава на една страна като Божи дар и ние трябва да ги пазим и да ги следваме, да вникваме в думите им. И да си спомним, че свещените извори на българския род, на паметта ни, са наистина там, където проф. Божидар Димитров посочва. България трябва да разкаже за тях на света! Това е сакралното поле на вярата ни и трябва да спрем с глупостите на обругаване на хората, които издигат отново духа на българина, връщат сърцето му, дават му пътя към себе си... Срам ме е, че въобще се коментира подобна тема - да продължи да бъде директор на НИМ човекът, дал на българите цялата си енергия, цялата си любов, подкрепял националната ни кауза;та това е личността, която пази корените ни, паметта ни на българи! Заставам с цялата си съзанателна енергия зад този велик българин! Татяна Димитрова