НЕ на назначението за Омбудсман на Мая Манолова

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията НЕ на назначението за Омбудсман на Мая Манолова


Гост

#1

2015-07-30 16:47

Нямам доверие на тази жена!


Гост

#2

2015-07-31 13:31

Подписите ни да не последват подписите ни за референдума. Не мисля че е удачен цитираните член и точка от закона за омбудсмана. Успех

Гост

#3

2015-07-31 13:36

Петицията не е ли за сваляне на омбудсмана,въпреки грешните член и точка от закона, или за спонсортство на реклами. Нещо не е май на ред.????????
АНИ

#4 Петиция за отзоваване на Мая МАНОЛОВА

2015-08-03 10:07

Здравейте,

тъй като в Закона и по-точно в посочения от Вас член няма текст за отзоваване чрез Петиция, моля, помислета за тази точка, която визира морални причини. Мисля, че тук можем да направим нещо. Имам пед вид Костинброд, тъй като там се доказа, че няма нарушение, а също така Законопроект внесен от Мая Манолова в 40-тото Народно събрание, чрез който даде възможност при ипотека и 3 неплатени вноски, без да има съдебен процес Банките директно да дават длъжниците на ЧСИ.  Това го няма никъде по света. И в двата случая тя не е действала в интерес на хората. Сигурна съм, че има и още такива случаи, за които аз не зная. Помислете върху това.

Поздрави!


Гост

#5 Re:

2015-08-03 19:10

#3: -  

Целта на петицията е именно да оспори издигането на Мая Манолова на поста, на който беше "назначена" със скрит вот. 
Защо скрит и кой е гласувал за нея - както се сещате няма да разберем никога. 
Цитирахме члена преди да разберем, че е вече отменен .... а не искаме да създаваме нова петиция, защото на хората и без друго им е писнало да се разписват наляво и надясно.

Като гледам апатията и тук - 54 гласа ...