ВСИЧКИ ДЕЦА В БЪЛГАРИЯ - ГОТОВИ ЗА УЧИЛИЩЕ!

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията ВСИЧКИ ДЕЦА В БЪЛГАРИЯ - ГОТОВИ ЗА УЧИЛИЩЕ!


Гост

#1

2015-07-04 14:47

Исканията, представени в петицията са напълно постижими и крайно необходими! Както каза нашата почетна съгражданка - писателката Неда Антонова: "Детските градини са мястото, в което децата намират "своето общество", в което могат да се самоопознаят, да се съпоставят, да получат самочувствие и уважение"

Гост

#2

2015-07-04 16:31

Работя в социалната сфера и ежедневно се сблъсквам с тези и други подобни проблеми касаещи децата. Например: децата които трябва да спазват диети заради заболявания не могат да посещават детски градини, да ходят на лагери, екскурзии. /безглутенова храна..../.

Гост

#3

2015-07-05 04:24

Всички осъзнати хора в България знаят, че имам много работа както с децата, така и с възрастните, но от децата е нужно да се започне, защото те се предполага, че ще бъдат по-дълго на тази Земя и промяната ще дойде от тях. 

Нека направим всичко възможно да живеят от малки в условия, които ще ги подкрепят в живота, а не като пораснат да тръгнат по терапевти и семинари, с които превъзмогват и лекуват травми и наложени стереотипи от детството си!


Гост

#4

2015-07-05 05:06

Участвайки в проект на Отворено общество " Готови за училище" видях необходимостта за обхващане на всички деца в детски градини.

Гост

#5

2015-07-07 08:47

Директор съм на детска градина в малко населено място - с. Раковски, обл. Разград. Всички проблеми описани в петицията са ми добре известни и създават затруднения в нашата работа с родителите - предимно малограмотни, социално слаби роми. Затова и подписах петицията! УСПЕХ!!!

Гост

#6

2015-07-07 09:30

да се включат по вече деца

Гост

#7

2015-07-07 12:25

Всичко, което ще улесни детето и родителя, ще направи средата на децата достъпна и позитивна, ще може да спомогне те да израстнат в едно толерантно, спазващо законите, интелигентно и благородно общество, е в най- висша степен смислено! Подкрепям всички смислени и полезни инициативи!

детска учителка

#8

2015-07-08 13:17

Не съм съгласна с 1-вото изискване.Не може да се залага законово облекчен режим на обр. среда.Представяте ли си какво ще стане навсякъде с ДГ ??? - То и сега ни тъпчат с 30 и повече деца в група при лимит 22. И какви ще са тези доставчици на обр. услуги в ДГ?


Гост

#9

2015-12-12 18:38

Защото е справедлива и социално ангажирана спрямо децата на България, а те са нашето бъдеще!

Гост

#10

2015-12-16 18:12

Работя в сферата на предучилищното възпитание. Проблемите са ви познати до болка.

Гост

#11

2016-03-09 12:47

Съгласна съм със всички точки от подготвената петиция

Гост

#12

2016-03-21 12:49

Работя в сферата на предучилищното възпитание и съм съгласна с всички точки от подготвената петиция.Исканията, представени в петицията са напълно постижими и крайно необходими!