Искаме Консулство на Република България в Барселона

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Искаме Консулство на Република България в Барселона


Гост

#1

2015-06-26 19:17

Za6toto jiveq i rabotq v Barcelona i smqtam 4e naistina e neobhodimo,dokolkoto znam do predi nqkolko godini e imalo konsulstvo tuk ,no e bilo zatvoreno ne sa mi izvestni pri4inite za tova.Tuk jiveqt mnogo balgari i se nujdaem ot konsulstvo.Na vsqkakvi nacii ima ,no za nas ne .Nedopustimo e.

Гост

#2

2015-06-27 15:17

Време беше!!!!

Гост

#3

2015-06-29 09:26

Minalata godina kato mi otrakdanaha dokumentite beshe ujas, inache otidoh v Valencia i si q izkarah, i se vurnah tuka. 


Гост

#4

2015-07-22 15:31

2 пъти ми крадат документите и това бе ходене по мъките за да си извадя временен паспорт за да се прибера в БГ и да подновя всичко.

Гост

#5

2015-09-13 14:52

Благодаря много за петицията . От години се говори и се оплакваме от липсата на консулство / за обработване на документи !!! Дерзаем и ще имаме !

Анастасов

#6 Изнесени Консулски дни на Крит, Гърция

2016-05-22 20:54

Докъде стигнахте?
Ние Българи на остров Крит събрахме и внесохме 541 подписа за откриване на Консулство на острова и след доста молби и консултации, включително  и ходене до Народно събрание, най-после преди седмица имахме за първи път такива дни!

Ако желаетe да прочетете повече, заповядайтe на страницата на Инициативния ни комитет във фейсбук:
https://www.facebook.com/groups/BgConsulCrete/



Поздрави и успех в начинанието.

"Сдружение на Българите на остров Крит"
www.bac.gr
П.Анастасов


Гост

#7

2016-08-05 20:06

Konculstvo v Barcelona ste cpesti mnogo vreme y pari na balgarite jiveesti v Cataluña.
Йордан Черкезов

#8 абсурдно

2016-08-30 13:14

Страното е че, почти всички държави, че даже и от Латинска Америка, имат посолства и консулства в Барселона! И ние имаме, но не работи, само се плаща от държавата ни, но не работи вече няколко години, от като назначиха Христо Стоичков за почетен консул (Христо Стоичков Стоичков (Hristo Stoitchkov)
гр. Барселона
Plaza Francesc Macia, 6.50-1a, 08021, Barcelona, España
E-mail: hristo8@hristo8.com.). Абсурдите не са само в България, ами и извън нея.....:(

Йордан Черкезов

#9 Съединението прави сила

2016-08-30 19:12

Подписвайте, защото само така ще се преборим със системата в България, да не слагат където на тях им изнася, а да се отварят консулства там където е нужно за нас емигрантите!!! Пратил съм адреса на тази петиция и на президента, да я види и той, заедно с писмото ми свързано с това!

соня

#10

2016-09-14 16:49

Мисля, че в Барселона и околностите живеят много българи и много идват на почивка при близки и приятели. Затова е необходимо да има консулство на Република България и в Барселона. Успех.