Спрете гейпарада в София

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Спрете гейпарада в София


Гост

#76

2015-06-24 11:16

Ако още сме нормално общество, а не хомосексуално, тая гнусна изява на голи задни (и предни) части трябва да бъде спряна! Либидото, към когото и да е то, е лична и интимна тайна, а не обществена и организирана дейност, не е манифестация или парад, плод на тоталитарна манипулация под зоркия поглед и палката на Big Brоther. Такива манифестации и шествия са ни добре познати от близкото минало, макар и по други поводи и празници. Манифестации, излъчващи веселие, бодрост и оптимизъм и днес ще видим в Северна Корея - хомо-парадите са различни само по външния си вид, иначе по манипулативната си същност са напълно еднакви! Спрете безумието, докато още е възможно! Тодор Бомбов

Младен Иванов

#77

2015-06-24 11:16

https://www.youtube.com/watch?v=2UDAJ6uc6DU

Всеки нека определя сам живота си, но да ме кара насила да се съглася, че това е нещо хубаво и нормално, вече минава всякакви граници. Утре може да направят парад на наркомана и да кажат, че са дискриминирани, защото наркотиците са техния начин да се забавляват, а пък видиш ли са забранени... и това ли да приемем за нормално... ?!?!


Гост

#78

2015-06-24 11:34

Тази година кампанията е под надслов да образоват и децата да бъдат толерантни, тоест да им пропангандират гнусните си дела като нормални, естествени и законни. Да преподават това на невинни, чисти души. ТОва е престъпление против всички българи и против човечеството. Да не бъде! Анатема! Призовавам да се вдигнем на бунт, да противостоим на тези сатанински паради (наричащи се прайд, тоест гордост с извратеността си), да защитим морала и ценностите на нацията! Да защитим нормлаността, да защитим семейство от майка и баща. Искат да отглеждат деца, а сега искат да посегнат и на нашите деца. Да се вдигнем, братя!!! На запад тази пропаганда е в пълен ход, осъждат всеки, който не е съгласен, преподават в училища и детски градини, сключват брак и отглеждат ин-витро деца или осиновяват. Да ги отпратим тези лица, които служат на дявола!


Гост

#79

2015-06-24 11:54

България е правослаславна страна !Моята вяра е православна !Не възприемам гей-парадите !Що за мероприятие са ?ЗАЩО ЧУЖДИ ПОСЛАНИЦИ ИСКАТ ДА ПОДКРЕПИМ ГЕЙПАРАДА? ЗАЩО БЪЛГАРСКАТА ПРАВОСЛАВНА ЦЪРКВА МЪЛЧИ ?

Гост

#80

2015-06-24 11:58

Г-ЖО ФАНДЪКОВА , СПРЕТЕ  ПАРАДА  МОЛЯ !


Гост

#81

2015-06-24 12:04

Няма нищо естествено в това, група (малцинство) от хора да натрапват по какъвто и да е начин своите сексуални наклонности, пред цялото общество. Намирам това за долнопробно, егоистично и като крайно лош пример за подрастващото поколение. ТВЪРДО НЕ на подобни мероприятия.

Гост

#82

2015-06-24 12:07

Защото не приемам разврата,гей-парадът е развратен по своята същност,против детството,тормоз за деца и родители,безпомощност срещу злото,но ние сме християни,няма как Бог да не помогне някому,ако желае да не наскърбява Бог!Този парад е оскърбление към Бог,поругателство към Божия образ,който ни е даден да водим към съвършенство,в молитва,не към бесовщина,каквото само по себе си представлява гей-парадът.

Гост

#83

2015-06-24 12:17

Защото съм против такава показност и гласност на тези болни хора !Нека не се налага да обясняваме на децата си защо чичкото е облечен като леличка ....Както е тръгнало скоро в България ще се женят и гей двойките . То бива, бива ,но това е нещо с което не бива да се примиряваме .


Гост

#84

2015-06-24 12:26

Аз не съм хомосексуалист и никога няма да бъда. Това означава ли , че трябва да крещя по улиците ?

Гост

#85

2015-06-24 12:28

Оказва се, че ЕС е против християнските традиции !? Трябва ли да се отречем от християнството за да членуваме в ЕС и кое за нас е по-важно - спазване на християнските традиции (запазване чистотата на генетичния ни код, здравето и живота) или членуване в ЕС (псевдоевропейските ценности водещи до деградация, регрес, обезчовечаване) ? Какво ни казва светата Библия за това. В книга Левит (18:22) пише: „ Не лягай с мъж като с жена: това е мръсотия“. В същата книга (20:13) се предписва смъртно наказание за такова поведение (убиване с камъни). В Новия Завет св.ап. Павел осъжда греха на хомосексуализма в посланията си до Римляни, първо послание до Коринтяни, първо послание до Тимотей и до Иуда, където се говори за сексуалната безнравственост и противоестественото блудстване на Содом и Гомор.

Гост

#86

2015-06-24 12:31

Не искам децата ми да бъдат с изкривено схващане за сексуалната ориентация!
Жената беше създадена за мъжа!
Битие 1:27 И Бог създаде човека по Своя образ; по Божия образ го създаде; мъж и жена ги създаде.
Битие 2:24 Затова ще остави човек баща си и майка си и ще се привърже към жена си и те ще бъдат една плът.
Левит 18:22 С мъжко да не легнеш като с женско; това е гнусота.

Гост

#87

2015-06-24 12:34

не желая да се втълпява на децата,че гейовете са напълно естествено нещо!

Гост

#88

2015-06-24 12:49

ZA DA SE PRODALJI CHOVECHESTVOTO OT BALGARIA

Гост

#89

2015-06-24 13:06

Това, че си гей не означава, че трябва да парадираш с това. Бъде си гей и не занимавай другите със сексуалните ти интереси.

Гост

#90

2015-06-24 13:14

Защото съм християнка!

Гост

#91

2015-06-24 13:20

В Европа това е празник,на които излизат всякакви хора с различна сексуалност и се забавляват заедно.Това е идеята на това мероприятие.А,че българина не би се забавлявал с различен от него,това е видно.Все още имаме твърде много задръжки и предразсъдаци....

Гост

#92

2015-06-24 13:41

Парадирането със сексуалната, индивидуална ориентация, според мен, е обида за не споделящите парадираната ориентация.....каквато и да е тя!?

Гост

#93

2015-06-24 13:43

Защото аз не излизам на парад затова, че съм хетеросексуална и също не смятам, че е подходяща гледка за деца и подрастващи.

Гост

#94

2015-06-24 13:47

Нямaше дa е зле хорaтa, които толковa сa се зaгрижили зa прaвaтa и сигурносттa ни, дa бяхa проявили същaтa съпричaстност и към обикновения средностaтистически бългaрин...той вече е мaлцинство, зaщото прaвaтa му ежедневно се потъпквaт, зaщото мизерствa, слугувa и е лишен от възможносттa дa отглеждa и възпитaвa нормaлно децaтa си!

Гост

#95

2015-06-24 14:03

Гей парадите са реклама,подкрепа,подстрекателство и държавнополитическа гаранция за насърчаването на едно отклонение от морала,християнската религия,семейните ценности и добрите нрави на нашия народ!

Гост

#96

2015-06-24 14:28

Защото не харесвам публични изяви от такъв характер. Вече сериозно се замислям това моята страна /държава/ ли е и дали не е време или нещо да се направи, или да я сменя!


Гост

#97

2015-06-24 14:29

ЗА МЕН ГЕЙ ПАРАДА Е ПАРАД НА БОЛНОСАТАНИНСКИ МОЗЪЦИ БОКЛУЦИ ИЗЧАДИЯ ДА СИ УНИЖАВАШ ПОЛА ТОВА Е ЧУДОВИЩНО ИЗВРЪЩЕНИЕ

Гост

#98

2015-06-24 14:38

КАКВО СВЪРЗВА ГЕЯ С ДЪРВОТО?? 

ОТГОВОР : ВЪЖЕТО!!!!! 

БОЛНИ, ГАДНИ, МРЪСНИ ХЛЕБАРКИ. ПО ГАДНИ СТЕ ОТ ЦИГАНИТЕ! 


Гост

#99 Re:

2015-06-24 14:42

#91: -  

 Ми заминавай бе боклук. Като не ти харесва пали джапанките и Усвет! 

 


Гост

#100

2015-06-24 14:47

Аз въм хетеросекуална, българка и християнка. И ми писна от защитници на педали, цигани и прочие да ме дискриминират защото съм нормална и искам да живея в нормална държава! Одобрявам петицията!