Против промяна на маршрута на автобусна линия 111 в ж.к. Младост


Гост

#51 Re: Re: Re:

2015-05-15 11:07

#49: - Re: Re:  

 Ааааа, ясно защо злобееш! "Не е важно на мен да ми е добре, а на Вуте да му е зле!" - "Не е важно колко аз плащам, а другите да не плащат по-малко от мен!"

И като си с карта к`во?!?

#52 Re: Re: Re:

2015-05-15 11:23

#49: - Re: Re:  

 Аз също  съм с карта за цялата градска мрежа. Подписах се в подписката, защото първо не всеки може да си купи такава карта, второ това, че има метро не означава, че то отива до там където ми е необходимо и трето много важно с метрото не е много удобно да ходиш да пазаруваш и не е много удобно за хора със затруднено придвижване! Искам си 111 по целия маршрут!


Гост

#53 Re: Re: Re: Re: Re:

2015-05-15 15:17

#45: - Re: Re: Re: Re:  

 Аз съм с карта за цялата градска мрежа по твойта логика аз трябва да се радвам, че сменям повече линии от преди за да се притвижа, защото така спестявам пари, уви ще те разочаровам в голяма грешка си . Промяната ме потриса с недомислието си, не стига че пътувам по 1 час ежедневно в посока, ами и заради тази безумна промяна пътя ми се увеличи с 30 минути, което си е 1 час на ден .... който има време за губене да си сменя, ако иска на всяка спирка автобусите, аз си плащам за да се придвижвам максимално ефектифно с градския транспорт... с тази промяна просто ще се наложи да пътувам с колата... да живее градската мобилност , с отрязването на този маршрут увеличиха трафика на още една кола преминаваща през цяла София ежедневно, и загубиха 50лв на месец.


Гост

#54

2015-05-18 12:14

Днес ще има обществено обсъждане относно промяната на маршрута на 111 - 18ч., читалище "Бъднина", Младост 2. Всеки е добре дошъл да изрази мнението си.


Гост

#55

2015-05-18 14:41

Да възстановят предишния си маршрут на автобус 111

Гост

#56

2015-05-18 19:00

Новият измислен,съкратен маршрут не ми харесва.Направен е за да се напълни метрото,но е много неудобен за хората,старият маршрут си беше по-добър,той е от много години и хората си бяха свикнали с него.Искам аз,както и много други хора да си се върне старият и удобен маршрут!

Гост

#57

2015-05-19 06:01

Кметът на район Младост д-р Авджиева съобщи тази сутрин, че маршрутът на автобус 111 ще бъде възстановен още тази седмица! Това стана след общественото обсъждане вчера, на което фактор бяха всички сигнали,подписки и мнения на граждани, които са получени преди и след промяната на маршрута в ж.к. Младост. Благодарности на всички, които възроптаха срещу промяната и надигнаха глас. Само така можем да отстояваме гражданските си интереси. Ще следим кога точно автобусите тръгват към Младост 1. Честито!

#Obicham Mladost!

#58

2015-05-19 06:45

Намирам 111 за изключително удобна и добре измислена линия!Много хора ползват линията,включително и в мъртвите часове.
Защо на нас,живущите в един от най-големите квартали в София ни спирате автобуса,а за циганите си има автобуси в махалите??? 
Абсолютно подкрепям,че премахването й ще натовари още повече бул.Александър Малинов- и то точно пресечката "Младост 1 метростанция- Бизнес парк" ...


Гост

#59 Върнете автобус 111 по стария маршрут

2015-05-20 22:11

За да се върне линията на автобус 111 по стария маршрут трябва да се приеме такова решение на заседание на СОС. Заседанията на СОС се провеждат всеки втори и четвърти четвъртък от месеца от 10:00 до 14:00 часа. Така че, следващото заседания ще бъде на 28.05. - другия четвъртък. Оттук обещанието на кметицата, че ще имаме 111 до края на седмицата е меко казано прибързано. Затова трябва да продължим нашата активност. Да не стане ще ни пуснат автобус 111, ама другия път. :-) Затова продължавайте да събирате подписи както и да шервате страница www.facebook.com/lines111 и събираме повече лайкове.

Времето до 28.05. не трябва да бъде загубено за каузата.

Шервайте и лайквайте :
www.facebook.com/lines111


Гост

#60

2015-05-21 11:14

Тези, които са го решили, качват ли се някога на автобус? Нека отговорят на този въпрос и след това да взимат важни решения, за тези, които използват автобусния превоз.
ужасен

#61

2015-08-27 01:13

Днес видях група младежи идващи от Американския колеж ,да пресичат новия булевар, ПРЕСИЧАТ , не ползват 2 безумни подлеза в 2 края на комплеска, прескачат оградата и хваща 111 в посока малдост 1 ...... надали са децата на кмета и на всички общински съветници .. .това са обикновени деца ,нашите деца, а сега си представете началаот на учебанта година .... .......... кому са притябвали автобуси, които копират метрото отгоре?????????????? и защо най-близката спирка гелдано от младост 2 - частта му около американския колеже е поне на километър - ако си бил на работа и симаш тежък багаж и трябвада ходиш Цял километър......  и всеки божи де да се молиш деца ти ,които отиват на училище  да оцелеят пресичайки булеварда,...................