Подписка за край на циганската престъпност и безнаказаност!


Гост

#26 Re:

2015-04-14 21:29

#7: -  

 собствената


Гост

#27 Re:

2015-04-14 22:01

#16: -  

 наглостта


Гост

#28

2015-04-14 22:50

Не се търпи повече.

Гост

#29

2015-04-15 08:41

Защото съм БЪЛГАРИН !!!

Гост

#30

2015-04-15 13:00

Защото трябва да се сложи край на циганската престъпност! Не питайте кога и защо е започнала! Циганите по принцип са мързеливи и смятат,че всичко трябва да им се поднася на тепсия! Хитри са,но не са умни-за това са само консуматори! Помня,че цял живот за да ги интегрираме ги наричахме"братовчед",а днес те ни крадат,обират,нападат,зверски убиват,насилват ,изнасилват-за мен това не са хора! Мога и да съм много крайна,но съжалявам,че Хитлер не ги е "преработил "Правителството мълчи,подчинявайки се на Американския си господар,че българския народ трябва да бъде ликвидиран и циганите вилнеят неподозирайки,че те също ще изчезнат от лицето на земята за не повече от 24 часа!!! Или какво? С тъпите си мозъци си въобразяват,че са по-симпатични на някого от българите????Ха,ха ....ама че смешно,на кого му харесва тази отвратителна воня????Край! Има една българска поговорка и не забравяйте,че това тук все още е и ще бъде БЪЛГАРИЯ - та за поговорката"ВСЯКА ЖАБА ДА СИ ЗНАЕ ГЬОЛА" Не вярвайте на приказките за американската демокрация ,била съм там - там негрите казано по нашенски не смеят да шукнат!!!

Гост

#31

2015-04-15 14:29

България за българи!

Гост

#32

2015-04-20 08:58

Защото искам да живея в цивилизационен свят, а не в умишлено подържана анархия!

Гост

#33

2015-04-21 08:45

Независимо от етническата си принадлежност, циганите са граждани на България и следователно имат същите задължения и права като българите, турците, арменците и др. етноси...."малцинствеността" им, вече е под въпрос, така че, произтичащите от това положение прав трябва да се преразгледат.

Гост

#34

2015-04-21 21:54

Дано да се обърне внимание на подписката и да минем само с нея.Проблемите с циганите назряват много бързо и нещата са на път да стигнат до по-други решения.Ще подкрепя и саморазправата като отчаян ход за действие.

Гост

#35

2015-09-28 06:47

Защото искам Родината ни България за бъде съхранена, да бъде наша, на българите, а не на нашествениците, отново опит да ни потурчат! За това се бориха, умряха и ни я завещаха Левски, Ботев и дедите ни! Срам и позор ще е, да отворим вратата на завоевателите!