Да защитим децата и семейството - Не на гей парада

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Да защитим децата и семейството - Не на гей парада


Гост

#26

2014-06-20 18:58

НЕ на гей парада и содомството им !
Бъдете си различни,но не си показвайте голотата и болестта по улиците, малки деца минават ! Не сме длъжни да ви гледаме извращенията из центъра на София !!

Гост

#27

2014-06-20 19:38

Тези гей измишльотини показват стремителния упадък на обществото. Защо ние трябва да участваме с приноса си към самоунищожението на нацията ни?!

Гост

#28

2014-06-20 20:20

bravooo

Гост

#29

2014-06-20 21:29

Да защитим Православна България!!!

Гост

#30

2014-06-21 06:35

Аз мисля,че нашето общество е достатъчно толерантно и съответно този парад е напълно излишен.В крайна сметка няма парад на хетеросексуалните....аман от тъпотии и измислици

Гост

#31

2014-06-21 08:27

Стига содомистки безобразия !

Гост

#32

2014-06-21 09:00

Това е невиждан и нечуван позор не само за България, а и за света като цяло!
Прочетете, моля, нашите класици и най-вече изхвърления от училище (!) Любен Каравелов - повестта "Неда" или още озаглавена "Турски паша", за да видите как българинът реагира на половите извращения и специално инцеста! Прочетете на децата си, възпитавайте ги в непримиримост, която защитаваме от векове и за векове!
Ако приемем този парад, как да обясним смисъла дори на литературни текстове от древността като "Едип цар"?!!
Невиждан и нечуван срам и позор!
Ако сте отговорен родител, брат, сестра и т.н. ОТВОРЕТЕ ЛИНКА И ПОДПИШЕТЕ ПЕТИЦИЯТА ПРОТИВ този срамен парад!

Гост

#33

2014-06-21 11:53

Аз и моето семейство, вярващи в Исус Христос, сме зад искането на нашите сънародници за защита както на нацията ни и децата ни от поредната вълна на поквара в семейната институция. Не само Всевишният Бог, Творец на живота и Покровител на света, но и съвестта на всеки здрав разум стоят срещу всяко такова безчестие. Не е любов това, за което хората в Гей-парада пледират; те търсят мир за безмирните си души и свобода за поробените си сърца. Как да им дадеш това богатсво - Любовта и Живота - ако не им кажеш откъде да го потърсят?
Хора,Вие, които имате толеранс към наклонностите на своите сънародници, мислите ли, че Вашата пасивност ще запази близките Ви и самите Вас?

Гост

#34

2014-06-21 15:33

Аз не демонстрирам хетеросексуалността си и не искам различните от мен да ми натякват своята(малко или много извратеност) сексуалност.

Гост

#35

2014-06-21 17:36

БИБЛИЯТА-РИМЛЯНИ 1глава от18ст.до32вкл
това е Божият гняв върху извратените и нечисти
човеци ,които отказаха да познаят Бога

Anonymous

#36 Тема

2014-06-22 11:24

Чета коментарите и ме е срам,че съм българин. Нищо чудно,че страната е на този хал с невежо простолюдие като Вас.

Гост

#37

2014-06-22 19:04

Вън от православна България тези гей паради който потъпкват нашата религия и се гаврят със всички вярващи българи.

Гост

#38

2014-06-23 10:14

Като християнка няма как да съм доволна от провеждането на този парад,който е мерзост пред Бога.Като баба на внуци и гражданин на нашата страна,също съм против този парад,с провеждането му,поради простата причина,че на мен и моите внуци ни се внушава,че този хомосексуализъм и лесбийство е нещо нормално,чак се гордеят с това.Аз държа на моралните ценности описани в Библията и това искам за моите внуци.Знаете все пак какво Бог направи със Содом и Гомор - градове известни с непристойните връзки на жителите им.За тези,които не знаят - Бог унищожи тези градове.


Гост

#39

2014-06-24 17:53

Твърдо ПРОТИВ съм гей парадитерв България. Не искам детето ми да бъде облъчвано и насочвано към такива сексуални извращения и морален упадък. Изобщо не става въпрос за религия, а за природа...това не е нормално, това са аномалии, точно колкото педофилията и секса с животни, да ходят да се лекуват.


Гост

#40

2014-06-24 18:02

Никой не пречи и не спира хомосексуалистите да бъдат такива, никой не ги преследва или забранява, нали е демокрация, тогава за какво са тези грозни и глупави гей паради, ако не да разпространяват заразата. Това е част от европейското насърчаване и насаждане на хомосексуалността, знаем че в страни като Новрегия почти половината от децата имат еднополови родители, там дори има книга "Деца гей". Нормалното зачеване и продължаване на живота е само между мъж и жена. Доказано е, че в основата на хомосексуалнотта стои подсъзнателното усещане, че си негоден за размножаване. Насърчаването на гей обществата е еврейски план именно с цел намаляване на бялото население в Европа, което вече отдавна е и отрицателен прираст (не само в Б-я).


Гост

#41 Ботев и Левски са живи

2014-06-30 14:54

Ако още някой не е наясно за доктрината на сащ за тотална война със всички средства, т.е. употребата на храната като оръжие, на водата, ваксините, банките, интернет, хомосексуализма, сексизма, разврата, насилието и др.отровни идеи, закачени към определени инстикти, медиите, контролът на климата, контрол на населението, петролът като оръжие, ядрената енергетика и инфраструктурните проекти като оръжие, изкуствено създадени и финансирани партии като оръжие, фондациите, внедрени в други страни, ПАРИТЕ като оръжие . . . Всичко като оръжие и зад тази доктрина не стои бедния американски народ - той стои отпред като заложник. Проводяща среда за всичко това е отвореността и либарелната политикономическа международна система, накратко глобализма.
BGFan

#42 Re:

2014-07-08 15:03

#1: -

"Светите хора" се разхождаха с пищови под расата и налитаха на мъжко и женско без оглед. Ако иска някой да критикува София Прайд - да заповяда да види за какво става въпрос, а след това да изказва мнение.

BGFan

#43 Re:

2014-07-08 15:05

#38: -

Бабе... пожелавам ти от първо лице, единствено число, да се запознаеш с LGBT темата и да я проимаш в къши, а след това да обясняваш на децата и внуците ти, колко са сбъркани


Гост

#44

2016-03-09 17:25

Защото другото е безразличие извратеност, глупост и духовна смърт. Не вярвам някой да харесва това.

Гост

#45

2016-03-09 22:08

Не на гей парада! ако искат да си се селебрират да си го правят по къщите или да се съберат в некое заведение. Каква е тази практика да се моташ по улиците и да занимаваш хората с твоите проблеми...Стига вече..Това е вече анархия, а тя не води до нищо добро, може и даже да е по-зле и от диктатурата... 


Гост

#46

2016-03-10 05:56

''Преди 1990 г. Комунистите арестуваха пастори и служители на БОжието слово само защото тези свети мъже проповядваха с живота си ценностен живот и насърчавах ахората към това. Днес правителството нехае когато по улуците ни се разхож'' Е чак да са арестували...много е пресилено..Черквите и свщениците бяха уважавани и субсидирани от държавата и то не зле.. Доколкото имам информация сега  са по-зле. А, че не позволяваха гей изявите и, че за публични прояви на гей хората можеха да бъдат арестувани е верно...