Peticiq.com

Подкрепа за Ковид отделението на УМБАЛ Пирогов

След безпрецедентното нахлуване в Ковид отделението на УМБАЛ Пирогов от страна на  РЗИ, НЗОК, СЗОК, ИАМН работата на медицинския екип е значително възпрепятствана, а усещането за справедливост и благодарност сякаш отстъпи на заден план. 

Приканваме всички настоящи и бивши пациенти, както и техните роднини да подкрепим лекарите, сестрите, санитарите и административния персонал срещу опитите да бъде очернено името им и да бъде поставен под въпрос професионализмът и добре свършената работа, постигнати с цената на много лични жертви.


Лилия Димитрова
Свържете се с автора