Подкрепа за Ковид отделението на УМБАЛ Пирогов
След безпрецедентното нахлуване в Ковид отделението на УМБАЛ Пирогов от страна на РЗИ, НЗОК, СЗОК, ИАМН работата на медицинския екип е значително възпрепятствана, а усещането за справедливост и благодарност сякаш отстъпи на заден план.
Приканваме всички настоящи и бивши пациенти, както и техните роднини да подкрепим лекарите, сестрите, санитарите и административния персонал срещу опитите да бъде очернено името им и да бъде поставен под въпрос професионализмът и добре свършената работа, постигнати с цената на много лични жертви.
Лилия Димитрова
Свържете се с автора
Свържете се с автора
Съобщение от администратора на този уебсайтЗатворихме тази петиция и премахнахме личната информация на подписалите.Общият регламент за защита на данните (GDPR) на Европейския съюз изисква законна причина за съхраняване на лична информация и информацията да се съхранява възможно най-кратко. |