В подкрепа на правителството на Бойко Борисов

Quoted post


Гост

#829

2013-02-21 11:51

Видяхме колко сме разумните хора в България!Ето това е България !Това е простия български народ!Заслужавате си го!Аз лично се имам за средно интелигентен човек можещ да се справи с всичко, за мен е лесно пътища много, но не и България!Никога повече срамувам се,че съм българка!Надявам се така да се развият нещата,че децата ми никога да не разберат,че имат нещо общо с държавата България и нейния прост овчи народ!Не мога повече тази страна ме задушава...

Отговори


Гост

#836 Re:

2013-02-21 12:09:49

#829: -

Сигурна съм, че няма място за средно интелигентни "българи" като теб, в Нашата Родина!

Където и да отидеш по света, ще останеш просто чужденец и трета ръка човек!

Един ден ще съжаляваш за това, което мислиш и говориш!

И в края на дните си пак ще "драпаш" за своята България!

 


Гост

#853 Re:

2013-02-21 12:46:22

#829: -

Много съм розочарована от това, което казваш. България я очакват добри дни ако има правилни управляващи. Имам много роднини, който по една или друга причина напуснаха Бългалия, за да търсят работа другаде. Но осъзнаха едно, че никъде няма послан червен килим. За да получиш трябва да дадеш. Срамота е да говориш така за родината си. Срамота е да има хора, който смятат себе си за поне средно интелигентни, а да говорят като кухи лейки. Не мисли, че един ден като заминеш и ще те чакат с отворени обятия и с хиляди предложения за работа както си мислиш. Много хора спят по пейките и ровят по кошовете, за да оживеят на вън. А когато извървят пътя на живота си ги връщат в родината им, но в кутия с прах. И пак помни, където и да идеш, каквото и да направиш, за да избягаш от родината си пак тук ще се върнеш с посраните си круши.