В подкрепа на правителството на Бойко Борисов

Quoted post

монс

#729

2013-02-21 08:44

Вие сте или побъркани, или сляпи, или страшни мазохисти. По голям мафьот и престъпник от Бойко Борисов няма! Какво толкова е направил, магистрали и метро ли, а малко ли са гладуващите хора и хората без работа??? Отворете си очите, този човек съсипа всичко само човек, който не е в час с това което се случва ще гласува за него!!!!

Отговори


Гост

#752 Re:

2013-02-21 09:11:19

#729: монс -

Сигурно си много млад/а и не образован/а,но аз си спомням едни пари с много нули, една гладна и пак много студена зима, едни пенсии от 150 на 50 лева и стари хора с инфаркти,едни финансови пирамиди - и хора фалирали тотално,едни големи предприятия опустошени и продадени за 1лев,една поземлена комисия - която връщаше земи по партиина линия ,а не по притежание,една сива икономика,заради която днес много хора нямат пенсии,една г-жа която закри с лека ръка реакторите на АЕЦ,еднин кмет който подари 40 детски градини в София на определен кръг хора,едни разрушени пътища - не подържани от 19...и балканската,едни разпадащи се блокове,още много мога да ти пиша ,но мисля че това е достатъчно.Пенсиите са недокоснати вече три години,но ги има все още.Детските градини в София са вече достатъчни за софиянци,ако ги нямаше напористите провинциалисти,които правят корупцията - плащаш и получаваш. Кой от българското село е гладен или беден? Може би само този който е мързелив.Безработицата може да се овладее,ако се промени мисленето на всички необразовани /няма да ти работя за 290лв./ Примиерска заплата ли искат? Има програми за ограмотяване и то без пари ,а с ваучери и това ще им даде шанс за по-голяма заплата.Трябва да се примерим с положението си да намерим най-добрият път за себе си за да не сме безработни.Според тебе сигурно и аз съм сляпа , но този човек единствено мисли за народа ни.Инфраструктурата ще ни докара пари за насъщният.Метрото - ще стигаш по бързо до в къщи или до работата ти.Отво ри си очите и виш София,ако си от тук, знаеш ли тя нашата столица как изглеждаше преди 4-5 години? Събоди се МОНС ти си в летаргия ..... а ... мафьот не се пише така....нямам намерение да те уча, защото тази дума е чужда дума