За равни права на пушачи и непушачи!

Quoted post


Гост

#727 Re: За тютюнев дим в заведенията

2013-01-14 11:52

#725: Нели - За тютюнев дим в заведенията 

 Не става въпрос за здравето на пушачите, а на непушачите. Освен това никой не "забранява" тютюна, само ограничават местата където може да се използва. Непушачите не избират залата за пушачи, нея я избират пушачите. Непушачите  на фирмено парти, какво да не ходят защото се пуши ли? Откъде на къде пушачите ще са привилигировани в случая? Който пуши-на балкона. Нормата са непушачите. И стига с тази Европа моля ви! Факт е, че страните в които има пълна забрана за пушене са сред най проспериращите в света. Пък дори и да има зали за пушачи, те са строго регламентирани и правилата се спазват. А тук наглите пушачи ще си палят цигара където си поискат, дори и в детски клуб и в залата за непушачи? Крайно време е да има ред.

Отговори

васил карайотов.

#728 Re: Re: За тютюнев дим в заведенията

2013-01-14 14:11:47

#727: - Re: За тютюнев дим в заведенията

във фирмата си повече непушачи няма да приема да работят.не ми трябват доносници та един ден да ми забият ножа в гърба.да си намерят работодатели които не пушат.мене ресторантите не ме касаят защото кръгът ни се събира на съвсем други места.тук става въпрос за справедлив закон ,а не такъв който толерира една част от обществото за сметка на друга а това не е редно.