Протест на детските заведения срещу поставяне на проба Манту

Quoted post

Димитрова

#20

2012-12-14 21:13

Напълно подкрепям този протест.Толкова много нередности има около тази проба,че се чувствам дискриминирана.Никой не ме информира,нито ми поиска съгласието за тази процедура/нещо,което е абсолютно необходимо според пациентската харта/.Подкарват ни като стадо,третират ни като опасни,а искат да възпитаваме децата в добродетели ! Възмутена съм,но мисля,че със своето търпение ние/детските учители/ сме си заслужили това отношение.

Отговори


Гост

#55 Re:

2013-02-13 09:22:12

#20: Димитрова -

И аз искам да изкажа моя протест,но не само да подкрепя учителите.Аз работя в магазин за цигари и алкохол и хранителните стоки са всички пакетирани.Н е съм съгласна и на нас да ни се прави проба манту всяка година.Да не говорим,че в ХЕИ ни прибраха 23лв за чревни паразити/като се оказа,че едното изледване е 16лв,а другото 7/а същите тези изследвания в поликлиниката са 8лв двете.Ей това вече е безчивство.Толкова съм възмутена,как може да ни дерат така,че повечето хора знаят ,че ХЕИ се занимават със здравните книжки и повечето ходят там и те се възползват от ситуацията и надули цената на изследванията.