За равни права на пушачи и непушачи!

Quoted post

anjela

#350 Re

2012-12-11 10:48

защо непушачите не направят експеримент със себе си.като отидат на ресторант и добре загреят от алкохола и танците на половин час да излизат на тротоара по за десет минути.така де тогава да ги видя каква песен ще запеят.да изпитат на собствените си глави това което искат от нас.особенно в този студ и вятър през последните дни.на следващия ден ще са на легло и с виока температура-гарантирано от ГЕРБ.

 

Отговори


Гост

#351 Re: Re

2012-12-11 11:40:33

#350: anjela - Re 

 По същия начин пушачите можете да си направите експеримент да не пушите цяла вечер, само да дишате дима на всички останали докъто танцувате, да ви питам как ще сте. Ок, навън да се пуши е гадно, но съм За това тютюневият дим да бъде изолиран. Не мога да разбера толково ли е трудно някой да предложи да се изградят помещения, към заведенията за пушене. Така и така собствениците инвестираха във вентилация и отелни салони преди две години и няма да им е толкова трудно да преструктурират част от залата, която преди е била за пушачи в място за пушене.  Така хем непушачите ще са доволни, защото няма да се налага заради пушачите да влизат в зала за пушачи, хем персоналът няма да е изложен на остатъчния дим, хем пушачите няма да мръзнат навън. Толкова ли е трудно да се направи това. Сигурно част от пушачите пак ще са недоволни, но мисля че по-голямата част биха били съгласни. Ама няма кой да мисли в тази държава, те ще гласуват най-малумната промяна, и след няколко месеца пак този въпрос ще е на дневен ред в парламента. Излага ме се пред Европа отвсякъде и за всичко!