За равни права на пушачи и непушачи!

Quoted post


Гост

#252

2012-12-04 18:48

Искам да кажа и още нещо относно непосещаемостта на заведенията. Добрите такива, които предлагат обслужване на ниво, добра хигена, добра храна и обстановка си имат клиенти. Останалите в които качеството е занемарено ходят пушачите основно за да пушат на едно кафе. Вярно имат клиенти, но не и оборот. Поне моите впечатления са такива.

Отговори

ването

#255 Re:

2012-12-04 20:59:00

#252: -

ти пък откъде се нарисува тук.къде си тръгнала в турско село сланина да продаваш.ти ще ми кажеш дали да пуша или не.пуша си защото е куул.пази ме боже от разпопен поп и разкаял се пушач от врагове сама се пазя.

Избиращ

#627 Re:

2012-12-31 06:16:14

#252: -

Хайде сега и аз, като обикновен клиент, а не като ресторантьор, да ти кажа, че изобщо не ми пука каква е храната и дали келнерката е с бедро 150 см. Искам, като седна да си правя кефа, да си го правя докрай и да си пуша. Така че, посещавам само заведения, в които знам, че забраната се нарушава и се пуши.  И ще продължа да го правя. А в заведение, в което не се пуши, ако ще да ми предлагат "Дон Периньон" и черен хайвер за 1 лв., и да ми пее Бритни Спиърс, няма да стъпя! Ходи ти да ти пее Бритни, аз мога и без нея, но да излизам през пет минути на студа, няма да стане!