За равни права на пушачи и непушачи!

Quoted post


Гост

#247 Re: Re: Re: Re:

2012-12-04 12:54

#217: ел команданте - Re: Re: Re:  

Докажи ми, че пушенето не е наркомания? Защото аз мога да ти докажа че е! Опитай се да си спомниш колко неприятна е била първата цигара в животата ти, опитай се да си спомниш и кога взе решението да си пушач. Защо според теб голям процент от пушачите искат да се откажат, много пъти опитват, но не успяват?

Отговори

ел команданте

#248 Re: Re: Re: Re: Re:

2012-12-04 13:56:38

#247: - Re: Re: Re: Re:

нямам намерение на никого нищо да доказвам пък и темата тук е обсъждането на закона а не вредно ли е да се пуши или не.доколкото зная при употребата на наркотици се стига до деградиране на личността.наркоманът умира най много 10 години след първата игла .можеш ли да ми покажеш поне един пушач който да е деградирал и е с увредени мозъчни функции.по рядко деградация се забелязва дори при прекомерна употреба на алкохол.това че пушим ни най малко не ни пречи да се изучим да придобием професия да се развиваме и да достигнем някакво ниво в кариерата често пъти много високо.така че да ни сравнявате с наркоманите и алкохолиците е меко казано несериозно.пушенето не е порок а недостатък!! сигурна съм че и вие си имате своите недостатъци  но както виждате не ги обсъждаме тогава защо вие постоянно се занимавате с нашите.не мога да разбера защо вие се дразните от това  че ние пушим нали закона постави рязка демаркационна линия между вас и нас вече не ви пречим оставете ни на мира да живеем с нашите недостатъци.