"Пресметни цената"

Quoted post

Jorkin

#39 Absurd v Bulgaria!!!

2012-12-01 12:09

От 3 години обикалям по болници, започнах от Бургас , преминах през варна и накрая се отзовах в Софиа във ВМА. Искам да Ви заява следното: изпил съм над 1 чувал лекарства, свалих 11 кг за няколко месеца.. бил съм на инжекции и какво ли не... но най-много от всичко ми помогнаха 2 неща: пушенето на качествена (но скъпа марихуана) и едно революционно лекарство Ибодутант. Страдам от СРДЧ и от всичко което съм пробвал до сега - само тези 2 неща имат положителен ефект над състоянието ми. И ето го парадокса - имам желание да си закупя лекарството,но нямам достап до свободната му продажба. И заключението какво е, можете ли да се досетите? Трябва да пуша марихуана всеки ден по 2-3 пъти, за да имам апетит за хранене и за да се успокоява двигателната функция на дебелото черво. Еми ще Ви попитам аз драги ни политици - до кога трябва да си давам парите за марихуана, за да може да живея що годе нормално!? Кога аджеба ще излезе на пазара това толкова нужно за мен лекарство и защо тук в България всичко трябва да става по най-трудният начин!?

Отговори

krezo0

#42 Re: Absurd v Bulgaria!!!

2012-12-01 15:55:00

#39: Jorkin - Absurd v Bulgaria!!!

Моля те, свържи се с нас като изпратиш лично съобщение на страницата:

https://www.facebook.com/DekriminalizaciaNaMarihuanata 

В момента ни трябват хора, които да разкажат своята ЛИЧНА история за ползата от медицинско използване на Канабис като лекарство. Ако искаш да помогнеш на себе си и хора като теб да използват билката по предназначение, ОБАДИ СЕ !  

ПОЗДРАВИ и бъди здрав/а! :)