СПРЕТЕ УПОТРЕБАТА НА БЪЛГАРИЯ И БЪЛГАРСКИТЕ ГРАЖДАНИ!

Quoted post

Bassman

#4 Re:

2012-11-14 02:45

#3: GALABICA77 -

ми що да не земете да погнете холандия например...после мое китай да погнете...абе важното е да погвате някого...хахахаха..пълна идиотщина...ти, красавец, какви точно наблюдения имаш от обединеното кралство..и как така реши, че тия дето са писали за ообединеното кралство имат наблюдения...

да земете си погнете мозъците ли първо...

хахахахах...щели били да погват...

Отговори

Джазмин

#8 Re: Re:

2012-11-15 01:23:28

Кажи им го, защото ме вбесяват с тия тъпизми дето са ги писали #4: Bassman - Re:

 

007

#11 Re: Re:

2012-11-17 00:29:55

#4: Bassman - Re:

ei,ne6tastnik ili ne6tastnica ia vzemi da si xodi6 na selo-golemi angli4ani stanahte.

 

 


Гост

#15 Re: Re:

2012-11-17 14:20:26

#4: Bassman - Re:

ami vmesto da si pisete tuka nqkakvi prostotii zasto ne vzemete da pro4etete zakonite na tezi Kralstva zastoto ,ako gi znaete i upotrebqvate na pravilnite im mesta ste si jivurkate dobre ,KATO MENE HAYDE CAO ,A VIYE  PRODALJAVAITE DA SI PISETE MNENIYATA TUKA ZASTOTO NQMATE NUJNATA SMELOST I RESITELNOST DA SE IZPRAVQTE PRED PO-SERIOZNI OTGOVORNOSTI...:)


Гост

#17 Re: Re:

2012-11-17 14:52:17

#4: Bassman - Re:

kakvi nabludeniya ???-jivotat mi ,i ne samo moya,ami na mnogo hora kato mene az sam s dve grajdanstva Angliisko i HollandSko v Angliya bese po-lesno ,no NL e naistina trudno .Spored tebe kakvo trqbva dase napravi ???Makar 4e ve4e nqmam nujda ot tova se podpisvam zastoto iskam Balgarite da badat uvajavani hora imam nqkakva gordost i nejelaya ,nqkakvi Evropey4eta deto hodqt s naakani gasti da unujavat RODINATA MIIII -DOSTATA4NO YASEN LI SAM ???S hora kato tebe BG ste si ostane v danoto


Гост

#18 Re: Re:

2012-11-17 15:01:19

#4: Bassman - Re:

vmesto da si otvarqs golqmata i mirisesta ot glad usta si napani mozaka moje pak da stane 4udo i da zaraboti :)