Детски добавки за всяко дете

Quoted post


Гост

#1 !!!!

2012-10-17 19:54

Подкрепете ни!!!

Отговори

НЕЛИ

#29 Re: !!!!

2012-10-24 10:57:21

Цветелина Бачева

#60 Re: !!!!

2012-11-21 19:13:20

#1: - !!!!

Незнам колко се чете това от които и да е!!!!!!!!!!!!!!Незнам вече 5 години търпя това безочие всеки си прави каквото си иска..Един вдига бензин газ и т.н. друг вдига данъка трети вече незнам какво не съм гласувала и няма да гласувам...Познах че пак ГЕРБ ще спечелят и ...Въпроса е един КОЛКО ОТ НАЩЕ ДЕПУТАТИ СЕ СЕТИХА ЗА ДЕЦАТА НАЙ ВАЖНОТО ЗА РАЗВИТИЕТО НА ЕДНА ДЪРЖАВА....Детските добавки и майчинство какво мизерни ...оохохо и казават че Африка било зле..Имам познати в Ню Йорк , Лондон,Германия ....Да това са силни държави , но пак от къде имат пари за ДЕЦАТА от данъци . Само не се сетих къде във другите държави натискат 5 год..(пикльовци) с такъв учебен материал..Съгласна съм децата ни сам умни , но първо в детските градини да ги научат да си бършат дупета хубаво пак после да ги учат . 1 2 и кое по голямо и кое помалко ....Политици ви като КРАДЕТЕ от нас и имате това не означава , че ние не караме по 24 часови смени или трябва да работим ЗА 310 лева в някоя детска градина ...Я помислете , ако всички сме адвокати,лекари ,инф.тех. Кой ще стане помощник възпитател да може да гледа децата и хигиена или да им донесе яденетото , или пък чистачка ето пресен пример мърсотия в училищна тоалетна да ще е така я вия живейте със 310 лв...Да трябва да се МИСЛИ НЕ САМО ДА СЕ ЛАПА...

Майка на две деца, която не е взела и 1 лев детски заради вас

#78 Re: !!!!

2013-02-20 23:30:48

#1: - !!!! 

 

Популисти! Точно НДСВ срина още повече социалната политика. Лъжци!