За равни права на пушачи и непушачи!

Quoted post

ПУШАЧКАТА

#70 Re: За равни права на пушачи и непушачи

2012-09-17 15:36

#21: върла НЕ- ПУ-ШАЧ-КА - За равни права на пушачи и непушачи

Госпожа сега спокойно можете да си ходите по барове и кафенета :) аз си пуша в къщи а предполагам и 99% от пушачите,не ми е приятно да седя на вън като куче за да изпуша една цигара,но.... от този ваш кеф не страдам аз нито някой друг пушач.Страдат заведенията които остават без клиенти особенно сега когато застудява :) Икономиката ни отива по дяволите заведения които преди са били претъпкани и ми се е налагало да си запазвам маса за да има къде да седна сега светят празни и без тютюнев дим.... и затварят..... ама нали трябва да сме европейци ха ха. Белгия, Австрия,Германия,Гърция,Испания,Италия... това са все европейски държави в които ИМА обособени места за пушене.В всички тях в началото беше забранено абсолютно и какво се оказа че масово забраните не се спазват.Отмениха безумното ограничение и сега навсякъде си има заведения за пушачи единствено в Великобритания и Ирландия не се пуши никъде освен в къщи. Смятате ли,че при приблизително 3 000 000 пушачи в нашата мила родна страна може да се спази това ограничение? Не мисля, поне не дълго! АЗ СЪМ ПУШАЧ И ПУША, ЗАЩОТО МИ ХАРЕСВА И НЕ МИ ХАРЕСВА ДА МЕ ТРЕТИРАТ КАТО УЧЕНИЧКА ДА ТРЯБВА ДА СЕ КРИЯ В ТОАЛЕТНАТА ЗА ДА ИЗПУША ЕДНА ЦИГАРА! МИСЛЯ ЧЕ ПОВЕЧЕТО ПУШАЧИ СА НА СЪЩОТО МНЕНИЕ! А и мисля че сте достатъчно одимена не точно от нас :)

Отговори

бобо

#73 Re: Re: За равни права на пушачи и непушачи

2012-09-19 12:12:50

#70: ПУШАЧКАТА - Re: За равни права на пушачи и непушачи

За Ирландия не съм проверил още , но ето линк към заведение  , в което се пуши и познайте , това е ЛЮБИМИЯТ им Лондон...

 

http://www.smokers-united.com/smoker-friendly/bars/detail.php?ln=en&id=1090

anjela

#92 Re: Re: За равни права на пушачи и непушачи

2012-10-03 09:27:45

#70: ПУШАЧКАТА - Re: За равни права на пушачи и непушачи

ние пушачите сме 3.000.000 за изборите ще се организираме чрез интернет и социалните мрежи и ще напомним на ГЕРБ и Бойко Борисов защо не влизаме в заведенията където ни принуждават да пушим по тротоарите.нека за ГЕРБ си дадат вота само тези които не пушат.......