Подписка срещу узаконяването на скандалните "архонти".

Quoted post


Гост

#12

2012-06-19 22:09

Категорично съм против недопустимия стил на инициативи и поведение на Митрополитите Галактион и Николай и срещу несъответната практика на архонтисвания! Крайно недостойно ще е легализирането И от Светия Синод!

Отговори


Гост

#102 Re:

2012-06-23 05:37:48

#12: -

Съгласен съм с вас-Митрополит Галактион публично се обяви за дарителството на органи като хуманно дело-хуманно?-когото цели съсловия като лекари са се превърнали в търговци, юристите са с мислене на престъпници и също са откъснати от християнските ценности, когато стотици деца изчезват от този свят точно за да могат децата на богатите хора да получат донорство.Варненският Митрополит се радва на дарения като луксозен автомобил който има само той и американският президент.А ми на него му трябва една лада Нива да отиде в едно село и да отслужи неделна служба пред двама или тримя миряни.А автомобила чудо да го предаде на Светия синод да се посрещат духовните делегации , доста по хуманно.Пловдиският Николай също да се замисли когато получава огромни дарения-Хилари Клинтън отказа дарение от 5000 долара на българска бизнес дама за нейната предизборна кампания само защото произхода на парите е неясен, а той е готов да обещае и узакони чест , слава и място в Царство Божие на престъпници срещу пари и дарения-ами да обясни на обикновенните хорица които си дават последните стотинки за свещи в църквата  какво значи индулгенция.Вообще нашите висши духовници да вземат да станат земни хора, да гледат няколко пъти русския православен филм Остров и да се замислят какво послание им изпратил с този филм режисьорът Павел Лунгин.