За равни права на пушачи и непушачи!

Quoted post

Пушач

#12 Re: Re: Re:

2012-05-31 18:16

#9: - Re: Re:  

 Проблемите не са в тютюновия дим. Проблемите са в посегателството върху личните права. Аз, например, никога не пуша в компания на непушачи. И винаги пуша в среда, където останалите също пушат. Освен това, мога отговорно да потвърдя, че никотина стимулира мисловната дейност, особено в критични ситуации. Имам много подобни преживявания. Например, преди една година, в ИКИ-РАН, в Москва, по време на изпитания на прибори, бях тотално оплескал софтуера на проекта. Цяла седмица безрезултатна борба с някаква глупава грешка. Сроковете напъват- комисията чака. Колегите- нещастни, руснаците - "Българите не могат да се управят!". Та, напускам лабораторията, излизам в коридора. Там- една консервена кутия, като пепелник. В ИКИ не се пуши. Запалвам една, после втора цигара. Гледам околните сгради и хора през прозореца. Изведнаж- нещо ми щраква в мозъка, връщам се, правя корекция на програмата и я зареждам в прибора. И той работи! И изпитанията минаха успешно.

Отговори

К. В.

#15 Re: Re: Re: Re:

2012-06-01 14:16:47

#12: Пушач - Re: Re: Re:

Аз се занимавам с преводи и писане и точно по същия начин ми хрумват най-великите идеи!! Които после се харесват на всички :) Така че се присъединявам изцяло към написаното от теб и го потвърждавам от личен опит.


Гост

#452 непушач -

2012-12-14 00:49:02

#12: Пушач - Re: Re: Re:

За мен проблемите са в дима, мирише гадно, на простотия и бедност, на нискоинтелигентност, ок ! Обичам чистия въдух ! :)


Гост

#565 Re: Re: Re: Re:

2012-12-23 12:36:41

#12: Пушач - Re: Re: Re:  

 Защото мозъкът ви вече  е зависим и не може да функционира БЕЗ никотин!!! Борете се за свободата си от зависимостта!