За сградата на Математическа гимназия - Варна

Quoted post


Гост

#22

2012-04-11 14:42

Никой няма интерес от противопоставянето на двете училища. Проблемът не е от вчера. Чувствам се ужасно, защото най-малките ми деца учиха 7 години в ОУ "Захари Стоянов" и тогава подписвахме петиция против желанието на МГ да измести у-ще "З. Стоянов" от сградата. Аз уважавам много учителите в това училище и съм безкрайно благодарна за всичко, което направиха за моите деца през тези 7 години . Сега, обаче, съм поставена от другата страна на този казус: Синът ми е ученик в МГ "Д-р Петър Берон" и естествено е да подкрепя петицията на МГ. Но се чувствам ужасно! Защо е необходимо децата ни и ние - техните родители да бъдем поставяни в подобни ситуации? Искрено се надявам този спор най-после да приключи. И дано да бъдат удовлетворени и двете страни в спора, ако това е възможно!

Отговори


Гост

#104 Re:

2013-11-24 15:20:24

#22: -

Скритата "презумпция", че като завършиш 7 клас в "З. Стоянов" ще продължиш в МГ е дълбоко фалшива и са малцина прекрачващите от 7 клас в "З. Стоянов" в 8 клас на МГ. Още по-малко са от 4-ти към 5-ти - ЕДИНИЦИ и в двата случая...




Платена реклама

Ще рекламираме тази петиция на 3000 човека.

Научете повече...