Да_подкрепим_Илко

Quoted post


Гост

#138

2012-03-03 19:16

Подкрепям Илко! Живея в Перник, роден съм в София, живял съм като дете в Добрич. Бил съм студент, знам как се живее в студентско общежитие. Разбирам, че близнаците са искали да изгонят Илко от стаята, затова са тормозили системно! Имали са приятел, от същия университет, с който са могли да се запишат заедно в стая. Не са го направили, защото са искали да останат сами в стая, след като изгонят третия човек! Затова са го тероризирали постоянно! Затова са имали конфликти! Тези неща са ясни за всеки, който е бил студент и е живял в Студентски град.Моят меил за връзка-sem.slavni@windowslive.com

Отговори


Гост

#354 Re:

2012-04-23 00:18:46

#138: -

Пишете глупости. Близнаците тормозели Илко, за да го изгонят от стаята. Майката на Илко се беше изказала, че близнаците почти не ползвали стаята, постоянно си пътували за Перник. Илко веднъж е напускал стаята на близнаците като се е преместил в друга, но отново се е върнал при тях.Защо? Ако близнаците искат да са сами, това Правилника на общежитието позволява, при желание от тяхна страна са могли да бъдат без трети съквартирант, защото са настанени като братя и то близнаци. Питайте защо е такава разпоредбата, а не пишете наизуст.