ЗА обвързването на майчинските 2ра година и детските с МРЗ

Quoted post


Гост

#107 Re:

2012-02-29 14:57

#15:искам да ви кажа, че моето дете си е мое, то не е на България нито пък на някоя друга държава.Затова стига с това децата на България - кажете за нашите деца, които все още раждаме в Б-я, в мизерията, в некомпетентността на доста голяма част от населението и невежеството  към всеки един човек.първо погледнете ние самите как се отнасяме един към друг, а това нека да съдим тези които ние самите си избираме да командват УЖ нашата родна страна, защото ако имах възможността да избирам къде да се рода сигурно нямаше да е в Б-я.Аз също съм майка на едно прекрасно детенце, родих го в Б-я, гледах го известно време в Б-я и после хванах пътя и минах границата в държава която мисли за децата които се раждат и гледат там.за тях ние сме чужденци, но до  сега не съм почувствала някакво пренебрежение от населението към мен и семейството ми.затова сега когато питам детето ми :Ти какъв си? Българин или ......? - то ми отговаря - ........, не съм българин.понякога ме е срам да кажа каква националност съм.тези които оправляват Б-я, имат също деца и се чудя не ли им е жалко в каква мизерия и не сигурност карат децата си да живеят, защото явно за другите деца не им пука.

Отговори

Гост

#128 Re: Re:

2012-03-01 14:29:58

#107: - Re:

Ето това е дума и то ня място! Това е голата действителност!