ЗА обвързването на майчинските 2ра година и детските с МРЗ

Quoted post


Гост

#69

2012-02-28 15:14

Драги майки, срам ме е, че младите хора в трудоспособна възраст чакат държавата да им даде пари да си отглеждат децата.
Срам ме е.
Мисля, че децата наистина заслужават повече, но тези пари, които така нахално искате и смятате, че ви се полагат по право не са детски, а са майчинство.
Те са пари за майката, не за детето, така че, не хвърляйте децата на преден план в това си послание, не е честно.
Държавата трябва да отделя пари за инвалидите, за децата със СОП, за пенсионерите, за болните...
Здравите хора трябва сами да заработват парите си, срамота е здрави и прави да се наредите до хората без избор, че и да искате да ги предреждате на опашката.
Надявам се тези идеи да са грешка на младостта, а не добре оформен светоглед.

Отговори


Гост

#72 Re:

2012-02-28 15:50:06

#69: -  

 Не ви е срам Майките не просят пари Те са ги заслужили с раждането на бъдещето на България


Гост

#75 Да! Не са детски! Детските ,които дават са 35 лева!

2012-02-28 16:47:42


Гост

#102 Re: Да...срамота !

2012-02-29 11:56:33

#69: -

Срамота е разбира  се - срамота  е , че това са майчинства с които  се отглеждат  деца !  Тъпата  ни  държава  плаща 35 лв детски .... а някои  семейства не могат  д а получат и  тях  заради  0,05 лв  над прага. Срамота  е ! Срам ме е че съм българка !

Погледнете  другите  държави .... Само  си ги   гледаме и  цъкаме с език. Ама ние сме си  виновни , защото  няма единност! Траем си и си  кютаме - робски народ, слаба държава, крадливо племе ! За това никога няма да  се оправим !  НИКОГА!