Отворено писмо на учители и родители във връзка със законността на предлаганите мерки от МЗ и МОН за учебната 2021/22 година

Quoted post

Яна Шишкова

Авторът на тази петиция

#156 Re:

2021-09-01 19:24

#153: -  

 Това е чудесно предложение!

То обаче не може да влезе към тях, защото е по същество предложение от неспециалисти за здравни мерки. Ние само можем да атакуваме законността на дадени мерки и чрез децентрализация да се преборим да има локални, които да се решават с родителите. Ето там вече, ако преборим това, ще можете да предложите на ръководството и това да залегне като отправна точка.

Отговори


Гост

#172 Re: Re:

2021-09-02 08:30:03

#156: - Re:

Здравейте,

Благодаря за уточнението и съвета! Също така не съм сигурна дали не може да се оспори юридически заповедта на министъра за доказване на преболедуване (в която е записано да е само с положителен PCR) с оглед на това, което са предвидили като мерки за посещаемост на деца на родители, ваксинирани или преболедували. От натрупаните изследвания до момента, е възможно едно такова дело да има шанс за успех. Защото има неточности - самата дефиниция "преболедувал" да се доказва с диагностичен тест за установяване на заболяване. Мисля, че това може да е основа за завеждане на дело, не знам...  

Успех още веднъж!




Платена реклама

Ще рекламираме тази петиция на 3000 човека.

Научете повече...