Петиция за излизане от ЕС,НАТО и за Евразийски съюз с Русия

Quoted post


Гост

#12

2016-03-14 20:40

....Аз съм българин и моите деди са оставили костите си за независимостта и свободата на България! Няма нищо по велико от България и децата ми в този живот! Не искам поробителите на България да се месят в избора ми на религия ,икономически ценности и начин на съществуване! Аз и моят род сме християни и моята държава е България,чужда не искам!

Отговори

Сиси

#256 Re:

2016-06-10 02:54:09

от няколко години вече с помощта на уж българско и проевропейско правителство, черноворието ни е окупирано от руски орки, изживяващи се като господари на земята ни. Вече са 500 000. Пак същото антибългарско правителство се кани да ги направи първо дългосрочно пребиваващи, а впоследствие и български граждани. Последствията ще са ужасяващи, ако бог не се смили над България.  От изток е иреалната видима с просто око, а не манипулативната измислица на автора на тази тъпа петиция за ппеброяване на идиотите в страната.

1

#301 Re:

2016-07-02 09:03:29

#12: -  

 Дедите ти са живели във време на война, а ти във време на глобализация. Отделните нации нямат бъдеще, а ти си пропилял жертвата на рода си като си толкова необразован и простомислещ. Честито, ти си средностатистически прост, радикален българин. Срама на нацията.