Петиция против това чужди самолети да пазят България

Quoted post


Гост

#8

2016-01-22 14:39

Точно така. Обединени сме силни!
Благодарна съм на всеки, който е готов да защити България, защото нямаме право да подлагаме децата си на страдание и ново ислямско робство!
Заедно с Русия и другите православни народи имаме шанс да се спасим от злото надвиснало над православието и Родината ни.

Отговори


Гост

#16 Re:

2016-02-08 23:35:54

#8: -  

 Уважаема  не се познаваме аз също подкрепям инициативата но нека не пишем за война причината е следната не на министрите децата и не на богатите децата а нашите деца и ние ще сме мобилизирани и ние ще  сме жертвите а министерските деца ще са в някой бардак нейде в чужда страна така че има начини и без война да се каже не на сериозно  но за да се случи това трябва да имаме стабилна власт а ние имаме лиглиовци .Приятна вечер и спрона седммица

Аси Люве

#17 Re:

2016-02-08 23:46:58

#8: -  

 браво значи ли това че ако сега стане въстание и се надигне Българският народ вие лично ще кажете на детео си отиди и се бии сине и да умреш няма значение защото България трябва да е свободна убеден съм че не както съм и убеден че много от вас ще се отметнат от подписката направена тук  ето причината прегледах постовете и установих че 1/2 от подателите са анонимни от какво се страхуват че са скрили кои са значи за една подписка те крият името си а какво остава при един бут.Аз лично благодаря на всеки достоен за уважението ми Българин и не само който е сложил името си да се вижда в петицията защото само на такива хора аз мога да вярвам че няма да избягат при първата трудност нека не забравяме че поп Кръстио е предал Дякона и че българските власти са убили Петко войвода.Извинявам се лично на всеки доблестен Българин който се е засегнал от моето слово но е добре да се знае че не от всяко дърво става свирка.Успешен месец БЪЛГАРИ