Петиция против това чужди самолети да пазят България

Петиция против това чужди самолети да пазят България / Съобщения / Петиция против турските самолети в България... / Коментари


Гост

#1

2016-01-22 00:09

Четейки чувствах, че аз съм написал тези думи... мога да допълня само едно: назрял е моментът!!!

Гост

#2

2016-01-22 04:05

Така е.Но този юмрук има нужда от"Мозък",който да го свие и насочи.Имаме нужда повече от всякога от един нов Левски,който да ни обедини и поведе.Аз съм сигурна,че имаме вече такива достойни българи и е въпрос на време нещата да се случат.И освен това осъзнатите вече българи ставаме все повече.Ние сме тук и сме на линия.

Гост

#3

2016-01-22 05:03

Готови сме!

 


Гост

#4

2016-01-22 10:03

Така е!


Гост

#5

2016-01-22 11:40

Трябва като в Молдова,да се дигнем и да ги изринем тия боклуци !!!


Гост

#6

2016-01-22 11:42

Неможе тези които клах и изнасилваха жени и деца 500 години сега да ни пазят.
Връзомете се скапани политици.

Гост

#7

2016-01-22 13:20

Предполагам голяма част от българите вече знаят пророчеството на Слава Севрюкова, написано в книгата на Христо Нанев "Зеница към вселената".


Гост

#8

2016-01-22 14:39

Точно така. Обединени сме силни!
Благодарна съм на всеки, който е готов да защити България, защото нямаме право да подлагаме децата си на страдание и ново ислямско робство!
Заедно с Русия и другите православни народи имаме шанс да се спасим от злото надвиснало над православието и Родината ни.

Гост

#9 Re:

2016-01-22 15:38

#7: -  

 Не,какво е то ??


Гост

#10

2016-01-23 07:58

Прави Ви чест, че в тази отчаяна, обезверена, разпъната на кръст България сте намерили сили и вяра да се борите на ползу роду! Бих искала да има повече такива достойни българи, с национално съзнание, независимо от това къде по света ги е запратила съдбата и нуждата за оцеляване, но с мисъл и болка за България, готови да дадат своя, макар и малък, принос за спасението на Отечеството! Дошло е време разделно. Залогът този път е България. Нека не забравяме, че от нас зависи дали децата ни ще се скитат немили-недраги по света като еврейското племе, гонени, презирани и нежелани, че от нас зависи ще пребъде ли България!
Българка за България

#11

2016-01-23 08:08

Прави Ви чест, че в тази отчаяна, обезверена, разпъната на кръст България сте намерили сили и вяра да се борите на ползу роду! Бих искала да има повече такива достойни българи, с национално съзнание, независимо от това къде по света ги е запратила съдбата и нуждата за оцеляване, но с мисъл и болка за България, готови да дадат своя, макар и малък, принос за спасението на Отечеството! Дошло е време разделно. Залогът този път е България. Нека не забравяме, че от нас зависи дали децата ни ще се скитат немили-недраги по света като еврейското племе, гонени, презирани и нежелани, че от нас зависи ще пребъде ли България!

петиция

#12

2016-01-23 17:09

Ново Българско Възраждане! Това е нужно сега на всички нас! Вяра, надежда, любов са нужни, но не и достатъчни, трябват и действия! Трябват сила на духа и смелост! Трябва му единство и спасение на този славен и древен народ!


Гост

#13

2016-01-25 14:19

Напълно подкрепям. Обединението прави силата. Не случайно монополите и сатанинските мафии са силни сега:( те просто са много добре организирани и обединени, което не може да се каже за нас останалите - честните хора родолюбци и хуманисти. Дошло е време! Кой с каквото може да помогне за възстановяването на България и изгонване на чуждите подлоги, които не знаят какво вършат:)

Гост

#14

2016-01-25 16:27

Много силно изкaзвaне. БРAВО!

Гост

#15 Re:

2016-02-08 19:34

#1: -  

 да!!!


Гост

#16 Re:

2016-02-08 23:35

#8: -  

 Уважаема  не се познаваме аз също подкрепям инициативата но нека не пишем за война причината е следната не на министрите децата и не на богатите децата а нашите деца и ние ще сме мобилизирани и ние ще  сме жертвите а министерските деца ще са в някой бардак нейде в чужда страна така че има начини и без война да се каже не на сериозно  но за да се случи това трябва да имаме стабилна власт а ние имаме лиглиовци .Приятна вечер и спрона седммица

Аси Люве

#17 Re:

2016-02-08 23:46

#8: -  

 браво значи ли това че ако сега стане въстание и се надигне Българският народ вие лично ще кажете на детео си отиди и се бии сине и да умреш няма значение защото България трябва да е свободна убеден съм че не както съм и убеден че много от вас ще се отметнат от подписката направена тук  ето причината прегледах постовете и установих че 1/2 от подателите са анонимни от какво се страхуват че са скрили кои са значи за една подписка те крият името си а какво остава при един бут.Аз лично благодаря на всеки достоен за уважението ми Българин и не само който е сложил името си да се вижда в петицията защото само на такива хора аз мога да вярвам че няма да избягат при първата трудност нека не забравяме че поп Кръстио е предал Дякона и че българските власти са убили Петко войвода.Извинявам се лично на всеки доблестен Българин който се е засегнал от моето слово но е добре да се знае че не от всяко дърво става свирка.Успешен месец БЪЛГАРИ


Гост

#18

2016-02-09 15:37

Да живее България !!!

Гост

#19

2016-02-10 11:59

Да живее България !

Гост

#20

2016-02-10 12:11

Не може да си позволяват да предават страната ни. И то в мирно време. И то без война

Гост

#21

2016-04-22 14:49

Защо ми изписва,че е-мейл адреса ми е невалиден?!