За Сваляне на Имунитета на Волен Сидеров

Quoted post


Гост

#351 Re:

2015-10-14 20:42

#69: -  

Приятелю/Приятелко, това което той казва според теб е истина, според мен е популизъм. Много е лесно да се бие по гърдите и да дава празни обещания. Откъде бедна държава като нашата ще вземе пари за да увеличи пенсиите и заплатите двойно?!?!?! Просто няма как да стане! Иначе спор няма - ораторските му качества са страхотни, но това си е чист популизъм, сигурно ако бях с основно или средно образование и аз бих му повярвал и гласувал за него.

Отговори

Петров

#360 Re: Re:

2015-10-15 22:57:53

#351: - Re:  Сидеров винаги е казвал откъде ще дойдат парите. От прерзглеждане на концесионните договори с 'Прешъс металс" които изнасят злато ид руги редки метали които дори не декларират и печелят годишно около 5 милиарда лева а плащат за това 40-50 милиона, от преразглеждане на договорите с американските тецове които още Иван Костов подписа и им изкупуваме ел. енергията на прекалено високи цени. От преразглеждане на договорите с ЕРП-тата които изнасят стотици милиони печалба от Бг без дори да я декларират. Има и още доста други източници за попълване на държавния бюджет на които държавата може да сложи ръка ако има политическа воля.

 




Платена реклама

Ще рекламираме тази петиция на 3000 човека.

Научете повече...