ИЗЛИЗАНЕ НА БЪЛГАРИЯ ОТ ЕС И НАТО

Quoted post


Гост

#159

2015-02-23 19:24

Номер 158 дрънка като човек, който малко познава света, мафиите, игрите, които се въртят за световно надмощие,природни ресурси, власт и много,много пари. Повърхностно и плитко разсъждение и доста промиване на мозъка. Явно момчето/момичето е млад/о.. И като ес не се нуждае от нас, защо едни от най-слабо платените работници в ес са българи и по-принцип източноевропейци??? Защо се откриват фирми, фабрики от ес в България??? Защото искат да помогнат на България ли? хахахаЗзащо ни искат в нато и искат нашите територии за бъдещата война??? Ние не сме комунисти или капиталисти. Ние искаме хората да живеят добре, да имат работа, достъп да здравеопазване, образование, жилище, сигурност за тях и техните деца:) Нека някои хора, преди да пишат, да се осведомят добре, за да може постовете им да се приемат по-сериозно и да не предизвикват съжалителни усмивки:(((

Отговори


Гост

#161 Re: голям спям

2015-02-24 08:24:40

#159: -  

abcdef abcdef

 По стара българска традиция дъжд от мангалски обиди. Големи анализи хаха само че аз съм обиколил света, дядо. Мой ред да си фантазирам за теб: ти дрънкаш като не успял нещастник в тази игра - неудачник. Вие никога няма да бъдете доволни със или без ЕС. Няма как да го разбере това, вие живвате само да не се минете, само за пари. Кръв е проблема да откриват фирми нали там твоите деца ще работят проблема ти е завистта.Западните фирми какво предлагат! работа!! и пари!!! повече от нашенските Миджур-ски фирми. Хората който са тръгнали то този път живеят добре. Проблемите са в побългарените западни фирми където българи крадат от българи. Интересно ми е мнението Ви за руските фирми в България, само ледай да не настинеш и да не се минеш. Хората от запада са по-човечни (не се обиждат като карари във форумите), нещо което вие никога няма да разберете. Влагат милиарди в една идея за обединение което не просветени хора не могат да разберат, да ли ще си ги върнат - надали. Ако гледах толкова ширококолкото теб за  само до финикийските знаци и аз сигурно щях да искам да излеем, защото никой не печели - не печели пари естествено. Като не искаш да работиш в западни фирма а искаш бързо да забогатееш стани престъпник! хахаха