ИЗЛИЗАНЕ НА БЪЛГАРИЯ ОТ ЕС И НАТО

Quoted post


Гост

#61

2014-10-28 20:06

Истината е, че последните 25 год са години на унищжаване на интелекта и духовността на Българина. Образованието последните 25 год е пародия на това, което имахме преди, такова нямат в частните западни, сев. амер. училища. Ес се ръководи от банда алчни, аморални престъпници и вече все повече хора по света, не само в България, го виждат. Престъпниците и первертите стават все по-богати за сметка на експлоатацията на милиони като нас. Вече виждаме и огромнат разлика между най-ниското и най-високо заплащане. Един крадец банкер се пенсионира на 39 год с 1 млн $ пенсия на год. разни босове на монополите взимат милиони, а плащат трохи на работещите за тях, разбира се не покриват и здравеопозването на работника..техното здравеопазване, разбира се е покрито... На някои индивиди като на 59 им харесва това, защото явно са се поуредили тук и там, някоя работа по евр. проекти, как се краде и там.... е друг въпрос.. За егоисти, алчни, морални перверти няма място в България и по света като цяло..Те ще бъдат изметене и дано това стане по-скоро:) 

Отговори

ЕС-ец

#137 Re:

2015-01-29 12:58:27

#61: -  

abcdef abcdef

Работя това което съм завършил и се радва на добра заплата защото имам акъл не съм взел една стока нито съм дал неправомерно защото имам морал и най-важното не съм обемем от Пропагандната помина на родителите ме затова не МРЪНКАМ като вас. Щом ти се струва невъзможно с честен труд да живее човек добре, значи ти наистина имам малко умствен капацитет. Никаква идея си нямате колко е жалка България когато отида на вънка и видя хората как си изкарват прехраната.  Истина е че пред последните 70 години се унищожава интелекта в България а през последните 25 години ние почнахме до го виждаме, защото сме СВОДНИ да го правим и а тъпите са сводни на Мрънкат. Вие избирате мизерията пред прогреса защото сте толкова неспособни да се справите със живота че търсите пробие извън България вместо вътре. ЕС не е виновен че сте нещастни, нито че те са по-богати и по-умни от вас, да истината боли, иситината да знае че толкова сме толкова назад. Прехода ще свърши когото и последния човек тука се обърне и тръгне на там на където са тръгнали белите хора. Ако сте такива егоисти и отказвате да се движите и се дърпате на зад то го направете за вашите деца един ден да живеят в нормална страна като тези в централна Европа защото ако не го направите те ще по-умните ще продължават да бягат.НАТО е последния шанс да съществува като самостоятелна държава в мир преди никои да ние видия сметката със мухоловка.